Kadija v.d. direktora RTCG, Savjet smijenio Vojvodića
1 min read
Dugogodišnja novinarka TVCG Andrijana Kadija obavljaće funkciju vršioca dužnosti direktora Radio Televizije Crne Gore, odlučio je Savjet RTCG.
Za izbor Kadije glasalo je šest čalanova Savjeta, dok su dva bila protiv.
Savjet je prethodno dužnosti razriješio generalnog direktora Rada Vojvodića.
Za razrješenje Vojvodića glasalo je pet članova, tri su bila protiv, a jedan uzdržan.
Savjet Radio-televizije Crne Gore (RTCG) raspravljao je o povjerenju i smjeni Vojvodića, ili nekoj drugoj kazni zbog poništenog konkursa za direktora TVCG.
Vojvodić je to učinio zbog navodne tehničke greške u tekstu oglasa, koji se odnosio na nivo obrazovanja kandidata.
Andrijana bulatovic kadije naljbolja i najhrabrija
ZAR ĆE OPET DA NAS KADIJA TUŽI I DA NAM KADIJA SUDI !?
ona se zvala Andrijana Bulatović kad je u Dnevnik1 bila spiker koja je pročitala da su iz AVIANA KRENULI AVIONI i tada su nam prvu bombu..poklonili. onda se udala i uzela prezime muža. neka joj je sa srećom izlazit na kraj sa onom drogašicom
Cisto Montenegrinsko prezime Kadija, dodjeli joj sto oni Kadija sto je cera one monahinje iz restorana na Cetinju prije neku godinu