Халуцинације приштинског званичника: Београд зове Србе са Kосмета да буду спремни за рат
1 min read
илустрација
Замјеник такозваног косовског министра одбране Шемси Сула тврди да Србија позива грађане српске националности на Kосову који су резервисти српске војске да буду спремни у случају било каквог сукоба.
Привремене приштинске власти доживљавају халуцинације, ничим изазвани, у којима себе поново виде као неке жртве, желећи да испрате нови свјетски тренд. Постоји и могућност да су приштинске власти се толико уплеле у сопствене лажи да су побркали да се не дешава никакав рат на Балкану, већ је Русија спровела специјалну војну операцију у Украјини.
– Имамо информације које говоре да Србија мобилише резервни састав и да телефонира и позива дио који има на Kосову- казао је он за приштинску телевизију 7ТВ.
Информације су му се, вјероватно, јавиле у сну.


Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:


Svaki je Siptar isti….sa crnim djavolom ce se udruziti protiv SRBA
Ne treba te mucenike koji su se vratili da zive tamo niko da zove ninakakvu spremnost za rat,njima je dovoljno sto su dole prepusteni sami sebi. I’ma Nas koji koji smo isterani 99- te I nismo se vratili, mi smo ti koji bi trebalo da budemo spremni da se vrstimo sa oruzijem da branimo I svoja ognjista I svoja narod. Nikada me niko nece mobilisati I oterati I rat ali za svoju Metohiju niko I nece morati da me zove. Ja nisam niciju kucu zapalio ni srusio, a mojoj se traga nezna gde je bila, ali grob svoga Dede cu Ici da osloboadjam I branimo kad god to Bude trebalo. Ja se nadam da I’ma Jos ljudi koji dele moj stav a ako ih nema Mislim da I ne zasluzijemo Kosmet. Narode srpski na Kosmetu Bog vam dao zdravlja I Mira I ne dajte se, a ako se Bude moglo I’ma Nas koji cemo biti tu brzo.