ИН4С

ИН4С портал

(ФОТО, ВИДЕО) ,,Желели смо да будемо историјски пијани”; “Поцепајте м**а Дуренту”: Овако је писана историја на Олимпијским играма

1 min read

На Нетфликсу је изашла дуго очекивана документарна серија “Терен од злата” о Олимпијским играма, а на друштвеним мрежама испливали су снимци и фотографије наших кошаркаша. Уз шаљиве коментаре појавило се мноштво занимљивих секвенци, а свакако прича почиње, односно завршава се, реченицом капитена репрезентације Богдана Богдановића Србије “желели смо да будемо историјски пијани”.

 

Ако се сетимо феноменалне доделе медаља, схватићемо у чему је реч.


На овом снимку можете видјети Николу Јокића како се не одваја од кригле пива, а можемо га видјети и како сугерише да се нађе Стив Кер јер је могуће да има пива.

Слика

 

Слика

 

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели Basketball Sphere (@basketballsphere7)

Још неке од занимљивих фотографија чији је главни јунак Никола Јокић погледајте у наставку:

 

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели Basketball Sphere (@basketballsphere7)


Ту је наравно и прослава:

 

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели Mozzart Sport (@mozzartsport)

Господин Светислав Пешић: Овде вас нико не респектује, покажите понос!

Наравно ту је постојала и она друга страна, тешка, у којима је на позорницу ступао селектор Светислав Пешић који је мотивисао уграче бруталним говорима у свлачионици.

<

Један говор селектора Светислава Пешића променио је све, а он се догодио на полувремену утакмице са Аустралијом.

У документарцу „Нетфликса“ посвећеном кошаркашком турниру на Олимпијским играма, посебно је пажњу привукао Пешићев „запаљив“ говор, у ком је било и псовки.

„Они вас ударају, а ви играте к’о задње п***е! К’о задње п***е! Где је тај понос у п***у материну?! Где је техничка?! Побијте се на терену, је***е мајку тренеру! Је***е мајку свима бре! Изађите и победите“, урлао је Пешић.

A у дуго је чеканој документарној серији, у једној од епизода се говори и о мечу Србије и САД.

Види се како се Срби припремају за меч, како се шишају Богдан Богдановић и Алекса Аврамовић, како Никола Јокић пева песму „Чудна шума“ од YУ групе, чује се шта Пешић саветује на тренингу, а онда спектакл.

Говор који је Пешић одржао кошаркашима Србије у свлачионици пре изласка на меч са Сједињеним Америчким Државама у полуфиналу Олимпијских игара.

Само ћемо рећи – то је чисто благо!

„Слушај добро сад. Ако је неко профитирао од ове две утакмице које смо ми играли са Америком – то смо ми. Осетили их, осетили сте Дурента, да се прилепите, да му м*** поцепате. Никаквог респекта нико према нама нема, већ су објавили ко игра финале. Без нас“, погађао је ноту за нотом Пешић.

Погледајте како су га само играчи гледали.

„Према томе молим вас да покажемо тај понос“, завршио је Пешић.

Играчи су се окупили и уследило је питање.

„Ко је најбољи?“

Одговор је само један.

„Србија.“

А у међувремену:

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Слични текстови

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *





Изаберите једну или више листи:

Ову пријаву је могуће отказати било кад!

<