IN4S

IN4S portal

Đoković saznao protivnike u Rimu – evo kada može da se sastane sa Nadalom

1 min read
Održan je žrijeb za Masters u Rimu. Najbolji teniser svijeta Novak Đoković slobodan je u prvom kolu.

Foto: Clive Brunskill/Getty Images

Održan je žrijeb za Masters u Rimu. Najbolji teniser svijeta Novak Đoković slobodan je u prvom kolu.

Protivnik u drugom kolu biće mu Italijan Salvatore Karuso ili kvalifikant.

Posle Karusa ili kvalifikanta, Đoković bi mogao da se sastane sa Filipom Krajinovićem.

Filip u prvom kolu igra protiv Feliksa Ože-Aljasima, a ako njega savlada, očekuje ga meč drugog kola protiv Kajla Edmunda ili kvalifikanta.

https://twitter.com/josemorgado/status/1304820922382249991

U Novakovom dijelu žrijeba su i Sten Vavrinka, Mateo Beretini i Gael Monfis, koji su mogući protivnici u četvrtfinalu.

Potencijalni protivnici u polufinalu su Borna Ćorić, Karen Hačanov, Marin Čilić ili David Gofan.

Na drugoj strani žrijeba je Rafael Nadal, sa kojim bi mogao da se susretne u finalu. Treći nosilac je Stefanos Cicipas, a Dominik Tim i Zverev neće igrati u Rimu.

Dušan Lajović u prvom kolu igra protiv kvalifikanta, dok Miomir Kecmanović igra protiv Japanca Jošita Nišioke.

U Rimu će Srbija imati predstavnike i u konkurenciji muškog dubla, pa će u prvom kolu Lajović i Nikola Ćaćić igrati protiv ruske kombinacije Andrej Rubljov/Karen Hačanov.

(Izvor: B92)

Podjelite tekst putem:

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *