Ђоковић први пут о „издаји“ колега и тортури Аустралијанаца: Био сам беспомоћан
1 min read
Протест испред Скупштине Србије због притварања Ђоковића 7. јануара 2022.
Новак Ђоковић, најбољи тенисер света, открио је да су га колеге тенисери посебно повредили током саге у Аустралији.
Ђоковић је у интервјуу за Би-би-си- први пут проговорио о свему што се дешавало у Мелбурну.
„Колеге. То је ме је много повредило, осетио сам ту енергију, погледе мојих колега, људи који се налазе у згради. Разумео сам да имају перцепцију на основу оног што сазнају из медија и ја нисам изашао јавно јер сам рекао раније да поштујем правни поступак и Аустралијан опен“, рекао је Ђоковић у ексклузивном интервјуу.
Новак је почетком и средином јануара био жртва аустралијских политичара који су медије користили као своје највеће оруђе, преноси Спутњик.
Ипак, они који су желели да схвате ситуацију, попут Ника Кирјоса или Џона Изнера, стали су у заштити најбољег тенисера света, док већина, међу које спада и Рафаел Надал, није желела дубље да улази и понављала је једне те исте реченице које су долазиле из кухиње аустралијских медија.
Ђоковић је причао и имиграционом центру у ком је био смештен.
„Дефинитивно није било пријатно. Не желим да седим овде и да се жалим на услове у том центру јер сам ја остао седам дана. Осећао сам се беспомоћно, нисам могао да користим телефон три или четири сата. Било је усред ноћи од један ујутру до девет ујутру, нисам спавао јер су ме испитивали сваких 30 минута. Било је много, много интервјуа који су започињали, а онда паузирани како би нека особа разговара са надређеним. Трајало је то читаву ноћ. Прво је то постављено, па повучено, па онда је опет виза повучена, па сам био слободан четири дан и тренирао сам. Нису то били нормални дани тренинзи које сам обично имао пре гренд слем такмичења, хеликоптер је летео преко ’Род Лејвер’ арене током сваког тренинга. Камере су буде свуда“, казао је најбољи тенисер света.

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:


NOLE, SOKOLE, SAMO NASTAVI DA BUDES ONO STO JESI; SLOBODAN COVEK I SAMPION!!! CIJENE TO OSTALI LJUDI A ZA ONE DRUGE, NE BRINI!!! BOG TI SVAKU SRECU DAO!!!
Jedina šansa koju Nadal ima da bude prvak u bilo čemu je da isključe Novaka. Zato je Nadal zlurada kurva koja ljudskog poštenja nema. Ne zaslužuje ni to da bude broj 2. Kao čovjek je nula.
Nisi ti bio nemocan tek si im sad svima pokazao koliko si mocan a tek ces im jos pokazati.
Немоћан!? Они су остали “без текста“ управо због твоје моћи. Живео!
Тако је Будва НЈМОЋНИЈИ против нових колонизатора који хоће уз помоћ Марионетских влада контролишу наше животе. “ Волови трпе јарам а не људи, јер Бог је слободу створио за ЧОВЕКА ! „