DF: Diplomatski skandal u Skupštini, DPS se nije htio ograditi od ocjena poslanika Divanovića za Angelu Merkel
1 min read
Poslanici DPS-a
Manje je skandalozna izjava mladog DPS jurišnika kojom se vrlo neukusno poigrao sa očiglednim zdravstvenim problemom kancelarke Njemačke, Angele Merkel, koliko je skandalozno da se DPS, iako je poslanica DF-a Branka Bošnjak dva puta javno zahtijevala, nije htio ograditi od te izjave, pa čak ni predsjedavajući Skupštinom, saopštili su danas iz Demokratskog fronta.
A mlađeni Divanović u pokušaju da bude analitičar, usudio se ustvrditi da kancelarka Merkel drhti da bi izazvala empatiju do koje neće doći po njegovoj procjeni a kako bi ispao pametan neukusno je upredio to sa veltšmercom, kolektivnim osjećajem žalosti i bespomoćnosti, podsmijavajući se zdravstvenom problem kancelarke Njemačke, istakli su oni.
Odsustvo izvinjenja a kamo li osude ovakvog ponašanja poslanika Divanovića, kako ocjenjuju iz DF-a, očigledno nije slučajno, jer znamo da predsjednik DPS nije miljenik kancelarke Merkel, jer je on kod njih davno pročitan i odavno je njima jasno sa kim imaju posla.
Ali ovo što se desilo u crnogorskom parlamentu, jeste svojevrstan diplomatski skandal, ne zbog Divanovića koji se nevješto preigrao u pokušaju da bude pametan, već zbog odbijanja DPS da se distanciraju ili izvine zbog izrečenog.
smece
Aaaaa sto velis to gromado budvanska, velicino ljudska, cijenjena persono. Problem je u ovoj banana drzavi taj, sto ovakvih nesreca DPS instalira i kroz sve ostale gradove po CG, ali recimo, mi Budvani poznajemo samo ovog izuzetno cijenjenog i uvazenog gospodina, cije izgovorene javne izjave imaju nevjerovatnu tezinu medju, naravno, normalnim gradjanima Budve.
Za ovu budaletinu se zna da je nista od nista
Ništa čudno, poslanik Vučurović je više puta pozivao da osude hrvatsku ,,Oluju“ ovi iz DPS nisu htjeli. Čak će tamo biti neki Milov izaslanik. To je bagra.