Demokrate Budva: Potrebna rekonstrukcija opštinske vlasti koju neće predvoditi Carević
1 min read
Nakon održane sjednice Izvršnog odbora, održana je I sjednica Opštinskog odbora uz poštovanje mjera Instituta za javno zdravlje Crne Gore.
„Na sjednici, kojom je predsjedavao predjsednik Opštinskog odbora Demokrata Budve Mijomir Pejović, razmotrena je aktuelna politička situacija i Odbor je iskazao zadovoljstvo načinom na koji se predsjednik SO Budva Krsto Radović Klub odbornika suočavaju sa svim izazovima prouzrokovanim u radu SO Budva“, navodi se u saopštenju Opštinskog odbora Demokrata Budva.
Opštinski odbor je jednoglasno podržao zaključke Izvršnog odbora pozdravio principijelno i konstruktivno djelovanje Demokrata uprkos svim nametanjima i uslovljavanjima.
„Opštinski odbor izražava izuzetno zadovoljstvo djelovanjem izabranih funkcionera i predstavnika u izvršnoj vlasti, a posebno raduje činjenica da su najveći doprinos uspješnoj turističkoj sezoni u Budvi dali Turistička Organizacija Budve i Nacionalna Turistička Organizacija. Opštinski odbor je jednoglasno prihvatio zaključak Izvršnog odbora koji se u načelu oštro protivi raspisivanju izbora u Budvi i kao jedino rješenje Odbor vidi rekonstrukciju opštinske vlasti, koju neće personalno predvoditi Marko Carević“, kazali su.
U radu sjednice aktivno je učestvovao i potpredsjednik Demokrata Dragan Krapović.
Pročitajte JOŠ:

U Budvi je taj princip OK, a na Vladi nije?
Jedina razlika je sto je Carevic ima licnu veliku, presudnu ulogu u razbijanju DPS u Budvi, a Krivokapic nema ni blizu taj efekat na izborima 30.08.
Ali izgleda da je smenjiviji ovaj prvi?
Za očekivati je da će sad DF u Kotoru tražisti smjenu Jokića.