IN4S

IN4S portal

Davidović: Nemamo saveznike jer smo već pobjedili

"Mi nemamo kuda nazad. Ušli smo u bitku u kojoj su svi protiv nas, u kojoj nemamo saveznika, a znate li zbog čega, zbog toga što smo najbolji i što su svi znaju da ćemo 14. marta ostvariti pobjedu. Mi znamo da je danas čitav Nikšić sa nama", poručio je Davidović

Lider Narodnog pokreta Crne Gore, Miodrag Daka Davidović i kandidati za odbornike održali su tribinu u Rudom Polju gdje su svoj program uoči predstojećih lokalnih izbora u Nikšiću.

„Ovo je zaista impresivan skup. Da je sala sportskog centra slobodna, ne bi mogla da primi sve mlade ljude koji su nam pružili podršku, koji vjeruju Narodnom pokretu, koji vjeruju u vaskrsenje našeg grada, koji vjeruju da ćemo svi biti zaposleni“, poručio je Davidović na početku izlaganja.

On je dodao da je Narodni pokret sam ušao u veliku borbu.

„Mi nemamo kuda nazad. Ušli smo u bitku u kojoj su svi protiv nas, u kojoj nemamo saveznika, a znate li zbog čega, zbog toga što smo najbolji i što su svi znaju da ćemo 14. marta ostvariti pobjedu. Mi znamo da je danas čitav Nikšić sa nama“, poručio je Davidović.

Na skupu je govorio i kandidat za odbornika doktor Jovan Burić, koji je ovim povodom poručio.

„Ja sam čovjek koji živi 30 godina u Nikšiću. I toliko dugo sam čekao da se pojavi ovakav čovjek, poput Dake, koji će svo svoje znanje da uloži u Nikšić. Siguran sam da imamo pravu osobu da nas vodi i treba da ga podržimo. Svi smo svjeni stanja u kom se naš grad nalazi već decenijama. Nekada veliki industrijski centar sada je doveden na rub propasti. Zbog toga, 14. marta jedan je izbor najbolji. Narodni pokret i Miodrag Daka Davidović“, poručio je Burić.

Podjelite tekst putem:

7 thoughts on “Davidović: Nemamo saveznike jer smo već pobjedili

  1. Neke stvari su vrlo cudne kod ovoga gospodina,a to je ako je istina da svercuje sa cigaretam onda je vrlo cudno da je sam i nezavisan jer nije javna tajna da 95% svercovanih cigareta pod svojom kontrolom drze britis tobako i filip moris i zna se ci su i cisto sumnjam da ovaj spada u ovih preostalih 5%.

    6
    9
  2. Sigurno nijesi svetac, a ni sveci nijesu bezgresni, ali napadi koji ovih dana dolaze preko nekuh medija i od nekih ljudi su vrlo indikativni.
    Nekome si stao na zulj pa te vide kao Milovog saveznika i jos kojesta. I tako dalje i tako redom. Mislim da je ta kampanja protivu tebe vrlo prljava. Da se radi o bezgresnima pa i da shvatim!?
    Nije me briga ni za biznismene ni za tajkune ni za vodje stranaka, ali od vise zala moramo izabrati manje.
    Ipak mislim da ne pricas prazne price.
    U svakom slucaju naviknuti se na smenjivost i da niko vise ne sraste sa foteljom i funkcijom.

    13
    18

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *