IN4S

IN4S portal

Dačić: Možda bi Kolinda dohvatila motku da tuče srpsku djecu u kafiću koja gledaju Zvezdu

Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić saopštio je, da bi hrvatskom Ministarstvu vanjskih poslova bolje bilo da se pozabave time što njihova predsjednica Kolinda Grabar Kitarović sramno ćuti posle prebijanja Srba u Uzdolju i Đevrskama.

Kolinda Grabar Kitarović. Foto: Darko Bandić

Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić saopštio je, da bi hrvatskom Ministarstvu vanjskih poslova bolje bilo da se pozabave time što njihova predsjednica Kolinda Grabar Kitarović sramno ćuti posle prebijanja Srba u Uzdolju i Đevrskama.

Dačić
Ivica Dačić

Ili bi možda i ona dohvatila motku da tuče decu u kafiću koja gledaju Zvezdu pošto se nedavno pohvalila da joj je žao što za vreme „Oluje“ nije uzela pušku da valjda puca u svoje građane – Srbe“, kaže Dačić za „Novosti“ komentarišući saopštenje ministarstva iz Hrvatske u kojem su kritikovali način na koji je predsednik Aleksandar Vučić govorio o napadu na Srbe u Kninu.

Stvaraju antisrpsko raspoloženje u Hrvatskoj, dodaje Dačić, što rezultira napadima na Srbe.

Licemerno zvuče njihova zalaganje za prava Hrvata u Srbiji u situaciji kada se Srbi napadaju zato što gledaju prenos utakmice Crvene zvezde. To se u Srbiji nikad ne bi desilo, niti bi predsjednik Srbije ćutao na takve napade. Predsjednik Vučić se iskreno zalaže za unapređenje dobrih odnosa sa Zagrebom, ali oni svakim danom pokazuju da im do toga nije stalo i da se stalno vraćaju u prošlost „, rekao je Dačić.

Inače, Vučić je u subotu poručio da ne razumije kada Hrvati govore o velikosprskoj agresiji kada je broj žrtava dva naroda neuporediv (posebno u Drugom svjetskom ratu) i pitao da li Srbija stalno treba da govori da se u Jasenovcu desio genocid.

Podjelite tekst putem:

7 thoughts on “Dačić: Možda bi Kolinda dohvatila motku da tuče srpsku djecu u kafiću koja gledaju Zvezdu

  1. Da, Srbija stalno treba da govori i o Jasenovcu i o cijeloj NDH. Našao si šta ćeš da porediš sa kolindinim baljezgarijama, stid te bilo.

  2. … Sve bi Kita(novićka), no joj fali!
    Fali joj močugao, odeblja jedna!
    Da je zadovolji kriterijume … Pa da onda njome mlati!

  3. Ne fali Kolindi motki.Svaki dan se penje na po neku.Rado bih joj ustupio ovu moju da vidi šta je prava motka—Srpska.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *