Црногорчић: Мујовића и Клуб одборника ПЕС нико не контролише нити ће контролисати
1 min read
Фото: ПЕС
Градоначелника Подгорице Сашу Мујовића и Клуб одборника Покрета Европа сад (ПЕС) нико не контролише нити ће контролисати у будућности, саопштила је данас Тамара Црногорчић, одборница ПЕС у Скупштини Главног града.
Она је реаговала на саопштење одборнице Демократске партије социјалиста (ДПС) у Скупштини Главног града Ксеније Аранитовић која је раније данас поручула да Мујовића потпуно контролишу одборница Демократске Црне Горе Зденка Поповић и одборник коалиције „За будућност Подгорице“ Митар Шушић, те да ПЕС у Подгорици не постоји.
„Прије коментарисања колегиница Аранитовић би требала да прочита допис и испрати излагања колега одборника. Градоначелник Мујовић је био у обавези да Скупштини Главног града прослиједи Одлуку Одбора директора Агенције за изградњу и развој Подгорице. Клуб одборника Покрета Европа сад гласао је против наведене одлуке у договору са Градоначелником, као што је најавила и одборница Мићовић“, написала је Црногорчић на друштвеној мрежи Икс.
Prije komentarisanja koleginica Aranitović bi trebala da pročita dopis i isprati izlaganja kolega odbornika. Gradonačelnik Mujović je bio u obavezi da Skupštini GG proslijedio Odluku Odbora direktora Agencije za izgradnju i razvoj PG. Klub odbornika PESa, glasao je protiv… https://t.co/JT6jHBRPN8
— Tamara Crnogorčić (@TCrnogorcic) February 27, 2025

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

