Cowgirl Azra prekorava Dritana: Hvala Bajdenu i Americi što su te vratili na stare staze Pozitivne Crne Gore!
1 min read
Azra Jasavić (Ilustracija: IN4S)
Nakon jučerašnje konferencije za medije koalicije „Crno na bijelo“ koja je predložila model manjinske vlade u kojoj, kako je kazao lider Građanskog pokreta URA i potpredsjednik Vlade Dritan Abazović, ne bi bilo mjesta za Demokratski front i Demokratsku partiju socijalista, crnogorska javnost je uzburkana.
Političke partije, analitičari, nezavisni intelektualci i mnogi građani Crne Gore komentarisali su ovu „nepristojnu ponudu“ koja duboko zadire u legitimitet prethodnih parlamentarnih izbora i istorijske pobjede opozicije. U nekoliko gradova organizovani su i spontani protesti građana.

Međutim, poseban odjek je imala Fejsbuk intervencija nekadašnje vedete Pozitivne Crne Gore, danas „neovisne“ aktivistkinje, Azre Jasavić, koja je u maniru kaubojke uskliknula u više navrata SAD-u i predsjedniku Džozefu Bajdenu, razmahavši se u statusu sa ogromnim brojem američkih zastavica i nedopustivom i vulgarnom količinom provincijske idolatrije.
„Dritane, ovo si na početku trebao da ponudiš! Da preuzmeš odgovornost kao premijer i demontiraš monopole i dotadašnji način vladanja, omogućiš istinski obračun sa organiziranim kriminalom i korupcijom, te omogućiš punu vladavinu prava što je uslov za procvat privrede i razvijenu ekonomiju!!! Promjene su trebale Crnoj Gori. Promjene na bolje a ne na gore! Zato smo i osnovali Pozitivnu Crnu Goru i ušli u politiku! Nažalost, nijesi to znao, htio ni umio! Za kratko vrijeme Crnu Goru si vratio u srednji vijek i pustio zle duhove iz boce! Hvala američkoj administraciji što je pomogla da se vratiš na stare staze Pozitivne Crne Gore i nadam se pokopaš zauvijek svoje mladalačke političke zablude!“, istakla je Jasavićka u Fejsbuk statusu.
„Meni i Darku Pajoviću nije trebala podrška i pamet sa strane. Imali smo svoju i zato smo pomogli da Crna Gora ide putem evroatlanskih integracija, a da region bude stabilan. Za politiku, koja je časno, teško a nezahvalno zanimanje, treba imati mudrosti, snage, čvrstine, znanja i vizionarstva! Znam šta imaš a želim da dosegneš i ono što nemaš! Ne zaboravi, puno toga nemaš i više nemaš pravo na prijašnje greške, jer posljedice mogu biti nepopravljive i neoprostive. I ne zaboravi, domovina se voli samo ako poznaješ dobro njenu istoriju i ako ne ponavljaš greške koje su Crnu Goru i njene gradjane skupo koštale!“, poručila je ona.
U svojoj drugoj Fejsbuk projavi Azra se koncentriše u potpunosti na lik i djelo Bajdena, Eskobara i američku zastavu. Da potvrdi ko nije shvatio njenu naklonost „zapadnim vrijednostima“.

Pročitajte još:
eeee bogami Nece Moci… videcete da Nece Moci- kako ste zamislioi
Azra, ti da imaš obraza, nikad se ne bi javila. Kad sam saznao da ti je braco u MUP-u, znao sam da ćeš izdati. A lajala si više nego iko. Ostaćeš zapamćena, dok je ovih generacija kao ljudski i politički najgoti ološ, a ti digni glavu.
Ovo su vam, a vjerujem da ste svi toga svjesni, seljački pokušaji zadrte primitivne iskorumpirane seljančure da spere ljagu sa sebe koju je NEMOGUĆE sprati. Tako se evo godinama drži stava da je u pravu, sa nadom da će se nekako rehabilitovati.
Sve joj je džabe, ka i Pajoviću. Nebitni su, obilježeni su za navjek vjeka (i potomstvo im) i ta je priča završena. Živjećete kao psi do kraja vijeka zbog moralnog prezira koje cijelo društvo ima spram vas, uključujući i DPS tabor (svakome se gade izdajice).
Ono što je ostalo da se ispita su Azrine i Pajovićeve finansije koje čiste ne mogu bit. Završiće oni đe im je mjesto, samo ne dok se Dritanga pita naravno!
Jaoj kakav fašisoidni šljam! Dno života, polusvijet bolesni! Piiiiiiiii hiljadu puta pi!
Srba u Crnoj Gori ima najmanje 70% to se videlo na litijama,ako na litijama šeta 300 hiljada Srba u jednom danu,valjda je barem koje čeljade i starina ostalo kući,neko je bio i na poslu.Zato kažem 70%.Jer Crna Gora ima najviše 550 hiljada stanovnika.Što se barem jednom ne složite i počistite ove šiptare,milogorce,ustaše,balije i ostale koji nam nanose zlo godinama na našoj svetoj srpskoj zemlji.
Sve sto je proizvod rakcevica azre i pajovica ,to se zna da je talog a tako i naslednik ne pravi se pita od g……
po ovj zeni sto se javlja svake 3 godine mozete da krojite vecinu drustva u CG . Javljaju se samo kad im treba , kad im je interes , a pri tome je zena primila mito od Duska Markovica onda zajedno sa Pajovicem da izdaju pravu CG .
Ako cete sve evropski ili sve Americki da vam je , onda se konsultujte kolko se zatvora dobija za primanje mita tamo na Zapadu .
AZRAele, ili IZRAele, ćuti i pokrij se ušima!
Osnovali ste Pozitivnu da bi bili Negativni.
Od tvoje političke rabote vajda samo za tebe i Darka Pajovića.
Vi ste isprdak bili i ostali Mila Dukljanovića.
HEHEHE ova ispade cuvar zapadnih vriednosti.
Sprdnjaaaa…Ovakve CIA prati cim kroce u USA. Ova mrzi sve hriscansko sto dise. I ona da prica o Zapadnim vriednostima i Srednjem vieku.
Sta bi sa slucajem Moldavke S. C. Muz joj inspector u to bio umiesan! Sta bi sa tim?
Evo gledam ovih dana,
predlaže se nova vlada,
pa mi nešto na um pade
Azro dušo, đe si sada.
Pajovića i Tuponje
u skupštini nema više,
toalet ih papir zovu
sa kojim se dupe briše.
Ne mogoste cenzus preći,
al’ su za vas mnogi čuli,
pojedoste govno vala
kad spasiste režim truli.
Ova kao i muz joj su ljudski talog,ljudski odron,ljudski minimum…….
Vidim da se neko zanima za Pajka . On se opet udomio ,neku vece gledam na tv kada on , dolje u potpisu izvrsni direktor neke nevladine organizacije koja se bavi ekologijom , takvi kao on i Azra se pogubiti nece.
e ne vala , to je moj komsija bio , Najsmotanije stvorenje i njunjavo a lukavo i stetno kolko je tezak . Pihhhhh , nista je bio kao gimnazijalac i sad je nista
Azra, kao i svi političari uzgajani na globalizmu nema pojma. Izlapjeli Bajden je doveo Ameriku u najtežu situaciju od Velike Depresije. Možete zamisliti šta će taj koncept uraditi Crnoj Gori!
Ja i dalje ne mogu da vjerujem u toliku količinu gluposti. Za Ameriku postoji šansa, ako demokrate izgube većinu u Kongresu i uspostave mjerljivu većinu u Senatu. Za Crnu Goru nema šanse, bez da se podigne kuka i motika protiv ove idiotštine. Da li će i u kojem obimu ne znam. Inače će to biti jedinstven slučaj u svijetu gdje partija od 3% sa manjinama pravi vladu!
Azra stari prljavi igrač Amerike i Zapadni pion koji su izdali tadašnje opoziciono jedinstvo i prodali se DpS-u za ogromne pare , vidi se čiji je abazović ideološki sin, zapadni agenti, prevaranti i igrači prve i druge familije, abazović će završiti kao i njegov politički otac Darko Pajović sa ekipom, platit će skupo za veleizdaju narodne volje, ako je mislio da će sa 3% glasova komandovat državom protiv većinske volje naroda , grdno se prevario, ulica dovela, ulica odnela , nećete kako ste mislili to vam garantujemo !!!!
ŠTA SE DOČEKA. DA DRITAN SA TRI POSLANIKA UCJENJUJE CRNU GORU
DARKO I AZRA SU SE POŠTENO PRODALI, SAMO NE ZNAM KAKO I KOLIKO ĆEŠ SE TI UNOVČITI
Da da Azra, srednji vijek je povecanje plata, penzija, djecji dodatak, besplatne knjige. Civilizacija je pljuvanje na crkve manastire, pravoslavlje, otimanje crkvene zemlje, prijetnja iseljavanjem traktorima, progon ljudi koji za sebe kazu da su Srbi…. E malo si se preskartala I ti I svi oni koji misle slicno tebi….
Nije ,uvijek, lako prepoznati istinu od lazi , podlog od postenog, splacinu sto lijepo zbori a grdno cini. Srbi, pamet u glavu. Na sledece izbore okrenite se pa pogledajte kako je zborio i cinio. Nista Demokrate(srebrenica), SNP(savez sa Urom), PzP(za nato , srebrenica,), URA(srbi ne mogu u vladu), Milacic(lijepo zbori no grdno cini srebrenica). Ko zbori protiv Knezevica je anti Srbin.
????????????????????????
Ne zaboravimo da je DF ovome kumovao sa svojim satelitima SNP-om i Demosom.
100 %
I Broza su postavile i drzale USA, Rusija nije sprijecila bombardovanje, dakle nije nam lako. Ali, ceracemo se jos!
,,Dritne, znm šta imas,, ha ha ha Ima prcvoljk ha ha.Ako i ovo pročita muz biće bruka!
Ova mudžahedinka spominje „Srednji vijek“???
Brisi Admine brisi koji ste vi prljavi igraci…
Ovog puta kada vam gsp.Lavrov dođe u posjetu ..plesati ce te SVI ko Hrvati juče
umalo ruski ne pocese pricati ..Dosla cica na kolica…tik tak tik tak
Dritan Abazović i njegovih 3 vrlih poslanika je grupa političkih bitangi.
Gde to na ovome političkom svetu postoji da stranka koja je odlučujuće učestvovala u pobedi ne učestvuje u formiranju vlade. I to joj osporava strančica od „čitavih“ tri poslanika. O Tempora o Mores.
TALIBANKA U DUSI a glumi EVROPEJKU.
Znaju Amerikanci sta im ova misli!
Na njih se ne treba ni obazirati. Treba prozivati ove base izdajnike, koji ce sjutra doci ruku za manjinsku vladu, koji ce dici ruku da se iz vlade micu svi istinski Srbi.
Zna li se đe je slina Pajović?
I jesmo u kolonijalnom statusu kada nam ambasade odredjuju ko moze u vlast a ko ne a ne gradjani koji su ih birali
Oboje ste se prodali ko juda , ali ni jedno ni drugo nemate obraza kao ni Dritan jer je vas Djak, Azra objavi u koliko predmeta zastupas drzavne organe bar dok je dps bio na vlasti a onaj vitez odletio u Kinu za ambasadora ,
Bitno je da ta vlada ne bi bila nacionalistička: Abazović, Ibrahimović, Đeljošaj,..ne mogu više od smijeha kucati….????
Od ovog i sličnih mahnitanja samo je teže sljepilo DF-a koji poručuje da Crna Gora ne smije biti u kolonijalnom statusu i da se ima ponašati kao suverena zemlja.
Dakme, ne zna se ko je luđi…
Tvoj mozak će uvijek biti zaposjednut.
On nikada nece biti opsednut jer mozga i nema , da ga ima ne bi baljezgao kako mu kažu , pa ni pas ne uradi baš sve onako kako ga je gazda dresirao !
Istovarim ti se u Crnu Goru.