ИН4С

ИН4С портал

Аустралија се обрукала и отписала Новака: Гренд слем најављен без Ђоковића

1 min read

фото: MutuaMadridOpen

Новак Ђоковић освојио је девет трофеја на Аустралијан опену, а у два наварата освајао је по три титуле узастопно у Мелбурну. Историјски учинак изгледа није довољан да би се српски ас нашао на промотивном постеру турнира.

Аустралијан Опен објавио је на једној друштвеној мрежи фотографије учесника укључујући Ника Кирјоса, Танаси Кокинакиса, Јаника Синера, Матеа Беретинија, Рафаела Надала, Стефаноса Циципаса, али занимљиво нигде није било Новака, као ни Данила Медведева.

Објава је пробудила љутњу код навијача Ђоковића, јер српски ас и даље чека добре вести и нада се да би забрана уласка у земљу коју је добио депортацијом могла да буде укинута.

Организатори су потом објавили и видео на коме је за цео минут деветоструки шампион добио један мали кадар.

Први Гренд слем у години трајаће од 16. до 29. јануара.

Крег Тајли, директор Аустралијан опена јасно је ставио до знања да неће помоћи Ђоковићу односно неће утицати на доношење одлуке Владе.

Док се чека одлука, навијачи чекају и нову најаву турнира са постером на коме ће се наћи и човек који је најуспешнији у историји тог Гренд слема.

 

Извор: Спутник

Није црногорски ако није српски; илустрација: ИН4С
Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

3 thoughts on “Аустралија се обрукала и отписала Новака: Гренд слем најављен без Ђоковића

  1. Mogu da mu brane samo mu ne mogu izbrisati sve pobjede.Kako god oni hoce Novak je broj JEDAN.Pisali ,brisali ne treba mu to opterecenje.Yenis gubi ljepotu koju je Novak prosuo po terenu.Naravno tu su bili Rod,er,nNadal,Marej.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *