ИН4С

ИН4С портал

Зоговић: Политичко крило мафије из Будве жели да прекроји народну вољу

1 min read
Чемерне слике из Будве најбоља су слика заробљене државе у којој живимо. Полицијском опсадом обезбјеђују се услови за насилно отимање власти. Брутално обесмишљавање изборног процеса!

Милун Зоговић

Политичко крило мафије из Будве жели да прекроји народну вољу и брутално отме управљање Општином, оцијенио је посланик ДФ-а Милун Зоговић, на свом фб профилу.

Чемерне слике из Будве најбоља су слика заробљене државе у којој живимо. Полицијском опсадом обезбјеђују се услови за насилно отимање власти. Брутално обесмишљавање изборног процеса!

Шаље се порука потпуне анархије и безакоња, наглашава Зоговић.

Према његовим ријечима, закон је оно што хоће ДПС па макар и под дугим цијевима. Посебно су иритантни медијски покушаји релативизације оног што се заиста дешава. Поједини медији латентно покушавају оправдати присуство полиције која ваљда брани Будву од Будвана!

„А онда се даје медијски простор оном непоменику који се покушава направити жртвом. Оно данас тврди да није уцијењено! Сасвим свеједно. Не постоји оправдање за оно што чини нити било какав простор за било какво сажаљење. Немам самилости ни разумијевања за издају а још мање за издајнике. Издао је народ, издао Будву и Будване“, истакао је Зоговић и додао:

Грађани су га бирали да се бори против те политичке и криминалне пошасти а оно јој се ставило у службу и сада та поништена таксена марка још као има нешто да каже и саопшти. Пих! А тек какво су људско, карактерно и морално застиђе ови што га као мумију шетају и доводе на Скупштину и који хоће на такав начин да се дочепају власти. Чиста мизерија. Немам ријечи. Црна Гора је заробљена држава. Слобода се мора освојити, неће доћи сама. Збијајмо редове и окупљајмо се око тих циљева.

Морамо побиједити Мила Ђукановића. Да будемо људи а не робови. Или ћемо се изборити за Слободу или ћемо живјети у Тамном вилајету и Проклетој, приватној Ђукановићевој авлији!

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

5 thoughts on “Зоговић: Политичко крило мафије из Будве жели да прекроји народну вољу

  1. Нека си нам преприча што се дешава,ми за то иначе нисмо способни... каже:

    Ђукановића на нивоу цјелокупног изборног тијела у тоталу највећма гласају национални Црногорци и то у проценту мало већем од 75% да би се потом власт конституисала постизборним коалицијама са Албанцима,Бошњацима и Хрватима.Ништа непознато.Како онда ДФ мисли да побједи и којом стратегијом?Зашто се не објављују анкете ако је тренутно расположење супротно и ДПС је у кризи?

    Кога лажете?

    23
  2. Bravo Milune, Sine…. Dicni Zogovicu….
    Tvoje Hrabre, Direktne i Ciste Rijeci….
    Prava su Politicka Poezija….
    Nasljednik si svojega rodjaka Radovana….

    46
  3. Odavno je jasno da su Dzaka i crnogorska tasteri DPS-a tj. hobotnice i da se samo birao trenutak kada ce se aktivirati , znojavi sve cini da sacuva vlast i vec uvjezbanom tehnikom fabrikovanja raznih incidentnih situacija homogenizuje biracko tijelo u susret izborima !

    42

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *