Жиле „на кафи“ код Дарка: Ћаскали о Великој Србији, СПЦ, српским службама, угрожености Црне Горе…
1 min read
Принтскрин
Гост „Другачије радио везе“ аутора, уредника, продуцента, директора, менаџера и водитеља Дарка Шуковића, био је шеф посланичког клуба ДПС-а и први пик на Ђукановићевој листи младих политичара, Данијел Живковић.
Наравно, неизоставна тема било је тзв. мијешање Србије у унутрашње ствари Црне Горе.
С тим у вези, рециклирали су причу о наводном недавном случају уласка појединих оперативаца Безбједносно-информативне агенције у Црну Гору, о којима се сазнало тек након саобраћајног инцидента на Жабљаку.
Информација коју је протурила у јавност групација Милових медијских структура, о тобож „бруталној“ инфилтрацији агената БИА-е у крхко демократско ткиво Црне Горе, наравно, остала је неопажена.
“Зар је могуће да вам промакне таква информација, да немате у службеним забиљешкама да је неко прешао границу и да ту информацију накнадно добијате и то због неког саобраћајног инцидента који се догадио и да на тај начин добијате информацију да је неко био у Црној Гори и радио ко зна какве послове посебно везано за покушај састављања старе парламентарн већине”, казао је Живковић.
Он, међутим, указује да то није једини случај, па смо, како је казао, имали и Владу Здравка Кривокапића која се није понашала у складу са националним интересима Црне Горе. У вези с тим, Живковић је, по ко зна који пут до сада, романсирао комитско варварство приликом устоличења Митрополита, покушавају да тај „комунални проблем“ од идеологије оправда некаквом „инвазијом српских попова на Црну Гору“.
„Покушали су у Црну Гору да уђу неки црквени великодостојници без било какве регистрације“, поручио је он.
Ponekad pomislim da je Darvin u pravu . Pojedini su stvarno postali od majmuna. Bože oprosti.
Da li su svesni da im je poslednji voz otišao , dalje ce morati peške , ko do Dobrote , ko do Spuža !
Za pare koje su oteli od gladnih usta ove zemlje treba da ćaskaju jako dugo. Obraza i stida bez.
Ова двојица комедијаша потичу из Рашке области у којој нема никаквих племена и не могу бити никакви Црногорци колико год се трудили.Ово вам је класични примјер како изгледа Србин који се потурчи!
Najveća im je kazna zabrana ulaska u Srbiju da ne vide Beograd! Ovi i njima slični
Vi Montenegrini ste lud narod.Albanija vam uzima pola zemlje dok vi vidite bitku da bratskom Srbijom
Videćete tada bježanije za Srbiju, sa parama opljačkanim od
naroda, samo neznam ko ce im braniti nekretnine, neginu takvi
bi se za malo dijete zaklonili…
U ovoj zemlji svaka budala moze biti u javnom prostoru i pricati gluposti.Sukovic ,stari antisrbin i Milov idolopoklonac,doduse ,dobro placen i ovaj blentavi milogorac mlate praznu slamu i treba ih ignorisati.
Tele, neznaveno !