ИН4С

ИН4С портал

Земља пуца од романтике: Лејла и Екрам из БиХ одушевљени поглавицом НВО ЦПЦ, пружили му подршку Бошњака!

1 min read

Фото: НВО ЦПЦ

Каква посластица од вијести стиже нам данас.

Млади брачни пар из Босне и Херцеговине, из Тешња, Лејла Карахоџић и Екрам Шкапур посјетили су шефа НВО ЦПЦ, Мираша Дедеића, како би му лично исказали захвалност на, како су рекли, “безрезервној подршци бошњачком народу”.

“Са великим задовољством смо на пропутовању кроз Црну Гору прво посјетити митрополита Михаила, јер смо након његове изјаве медијима послије комеморације у Сребреници, 11. јула ове године, осјећали потребу да му и лично захвалимо што 25 година долази у Меморијални центар у Поточарима како би одао пошту жртава геноцида у Сребреници. Жељели смо да упознамо црногорског митрополита и лично му захвалимо за бескомпромисну подршку нашем народу”, казали су Лејла и Екрем, истичући да митрополит Михаило ужива велико поштовање међу бошњачким народом у БиХ.

Додају да су Бошњаци “историјски везани са браћом Црногорцима”.

“Црногорци кроз вијекове уживају велико поштовање у нашем народу”, рекли су они.

Наравно, ова романтична авантура није се могла завршити без помена Цетиња, које називају светим градом, гдје су, кажу упознали много добрих људи.

“Захвални смо Цетињу и Цетињанима што су увијек бранили цивилизацијске вриједности и што је овај град 90-тих година храбро и одлучно био против рата и осуђивао злочине у Босни и Херцеговини. Због велике љубави коју осјећамо према овом граду планирамо да купимо некретнину у црногорској пријестоници – кућу или стан у Цетињу”, рекли су Лејла и Екрем из Тешња.

Вјерујемо да би било какав коментар на ову вијест био крајње погрешан.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Слични текстови

17 thoughts on “Земља пуца од романтике: Лејла и Екрам из БиХ одушевљени поглавицом НВО ЦПЦ, пружили му подршку Бошњака!

  1. Ne znaju oni da na Cetinje mrze sve sto nije iz Katunske nahije, ne samo Srbe ekskluzivno, tako da ce brzo shvatit dje su dosli i kakve termine koriste za Bosnjake.

    Osim Italijana, mada to je zato jer ima jedan da gore zivi.

    Cetinje je dijagnoza ima sto godina.

    Srecna vam kupovina, mada ce te je dzaba davat ubrzo.

    9
    8
  2. Кад би га прекрио шушкором а оставио му главу откривену чикам га томе ко би погодио од чега је .

    1
    1
  3. Volio bih da se otvori neki dobrovoljni fond kojim bi se obnovile džamije izgrađene na teritoriji stare CG (4 nahije). Samo u Ćeklićima ih je bilo tri. Bilo ih je u Cetinju i u ostallim selima širom tadašnje stare crne gore.
    Takođe bih volio da se od Cetinja stvori multikultarna i multikonfesionalna sredina tako što bi se polovina raseljenih lica sa Kosova, sada stacioniranih na Vrelima Ribničkim, naselila u opštini Cetinje. Mislim da bi ih Cetinjani s obzirom na njihova široka srca i dobru volju primili i udomili na samo starocrnogorcima svojstven i dostojanstven način. Očekujem da neko od organizaciono sposobnijih ljudi preduzme slične akcije po ovom pitanju.

    13
    5
  4. Kakav cirkus. Vekovna ljubav „bošnjaka“ i crnogoraca, bračni par različitih prezimena (nije nemoguće ali je za retro bosance nerealno), štrumpf u purpurnoj (carskoj) odeždi….. Da nije tužno bilo bi smešno!

    7
    4
  5. Њега и цпц поштују и предсједник и будући премијер наше отаџбине . Чему се чудите?

    19
    10
  6. Nijesu posjetili NVOCPC Lav Faraon Lajović i NVOCPC Bečki policajac u Kotoru nego rashodžu Mehmedaliju Miraša Dedejića koji je izjavio: „Alah je jedan, svi se njemu molimo.“

    26
    7
  7. Koje skotine.pokvarene. A vas dvoje pričate o ljubavi prema CGori. X vaša hanđzar divizija je izvršila monstruozni zločin u Pivi .U Pivskim dolima bacila 500bivila u vatru,čak i bebu staru jedan dan. A po drugim selima 800 civila sve u vatru. A u Xrebrenici je bila borba sa Oricevim zlikovhimy koji je u Kravicama ,Bratuncu I ostalim selima izmasakrirao 3650 civila. Bilo je na tv.kako Mladić djecu ,žene sve šalje autobusima na sigurno. Bando jedna vi ste isti kao ova stara skotina koju nam je Vatikan nametnuo da razara pravoslavlje. Pa vi došli dy pomognete sram vas bilo . A osmanlije su palili 3 puta cetinjski manastir. I vi ste uvijek osmanlijama.pomagali. A opišite do Pivskih gola sa se upoznate kako su vaši bacxli crnogorce u vatri.fuj sotone
    .I šta došli ste da provocirate,mars

    51
    11
  8. A kad na čelu ,,silne“ Amerike stoji avetni Bajden koji se rukuje s vazduhom i zove mamu da mu promijeni pelene, nije sramota ni da na čelu sile komitske stoji, ni manje ni više, nego Deda Mraz, veseli Miraš. Da ga nema, trebalo bi ga izmisliti da nas uveseljava.

    38
    11
  9. Ako Bog da,a vidim da kod vas volje ne hvali, pa da Cetinje postane prestonica Bosne.
    Za Hercegovce ce to teze da ide.
    I svi zadovoljni

    37
    12

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *