IN4S

IN4S portal

Zapaljiva retorika u Prištini: Biće rata ako Srbija ne prizna Kosovo*

Bivša šefica pregovaračkog tima privremenih institucija Prištine u dijalogu sa Beogradom Edita Tahiri izjavila je da će se dogoditi rat ukoliko Srbija ne prizna samoproglašenu nezavisnost Kosova*.
kosovo

Kosmet

Bivša šefica pregovaračkog tima privremenih institucija Prištine u dijalogu sa Beogradom Edita Tahiri izjavila je da će se dogoditi rat ukoliko Srbija ne prizna samoproglašenu nezavisnost Kosova*.

Ona je to izjavila na skupu „Put ka konačnom sporazumu Kosova i Srbije“ u Prištini, i dodala je da „Kosovo i Srbija nisu dve Njemačke“, prenosi prištinski „Lajmi“.

Prema njenim riječima, dijalog Beograda i Prištine nije prekinut zbog uvođenja taksi na robu iz centralne Srbije, već zato što je „Kosovo bilo u opasnosti“.

Podjelite tekst putem:

2 thoughts on “Zapaljiva retorika u Prištini: Biće rata ako Srbija ne prizna Kosovo*

  1. Nažalost, može …
    Njih i NATO zločinačke Alijanse predvođene Amerikom je više stotina miliona!
    Ne računaju oni na sebe, ne pouzdaju se Šiptari u svoju slabotinju, g. Đukići, kao što nikad nijesu!
    Oni su samo obična prdnjavina, bošibozuk koji se vuče za tuđim vojskama od kada znaju za sebe.
    A da su im lukavstva, tako primitivnima, vrlo učinkivita, jesu, epohalna su!!!
    Niko se nije kao oni tako dobro oposlio tuđom silom!

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *