ИН4С

ИН4С портал

Захид: Задовољан победом против Радника, али не смемо понављати грешке у наредним утакмицама

1 min read

Фото: РТ Балкан

Фудбалер Партизана Гајас Захид изјавио је да је задовољан победом против Радника, али је додао да црно-бели не смеју да понављају грешке у наредним утакмицама. Сличног мишљења је и Бибарс Натхо.

Партизан је после преокрета победио Радник 3:2 у мечу седмог кола Суперлиге Србије. Први гол за црно-беле на овом мечу постигао је Захид у 61. минуту.

„Друга утакмица заредом за срчани удар. Прошли меч смо такође губили 2:0. То је помало непотребно. Океј, први шут је заиста био луд, ту не можеш ништа да учиниш, али морамо да се потрудимо у будућности да не почињемо из заостатка. Очигледно смо врло добар тим, постижемо три гола по утакмици, али смо без везе примили два. Мораћемо да порадимо на томе. Заиста сам срећан због првог гола, због нове победе и надам се да ћемо наставити у истом ритму“, рекао је Захид, преноси званични сајт Партизана.

Он није имао објашњење за игру Партизана у првом полувремену.

„Тешко је рећи. Имали смо стварно пуно шанси и у првом делу игре и могли смо још тада сигурно да постигнемо бар два или три гола. Ипак, противници су постигли невероватан гол и то је нешто што нам се више пута догодило. Мораћемо нешто да учинимо поводом тога, да боље улазимо у меч. Овако је много теже. Овај и прошли пут смо преокренули, али, на дуже стазе, то није добро“, навео је фудбалер Партизана.

Захид је први гол у дресу Партизана посветио породици.

„Сваки гол је за моју жену, бебу и родитеље. Гледали су утакмицу и сигуран сам да ће видети још пуно голова и победа овог сјајног клуба“, навео је он.

Партизан ће за седам дана на свом терену дочекати Црвену звезду.

„Ово неће бити мој први дерби. Слично је било и у Грчкој и на Кипру. Биће сјајно бити део тога, једног историјског дербија. Надам се да ћемо победити следећу утакмицу и ући у дерби у одличној позицији, а потом и на самом дербију донети радост навијачима“, закључио је Захид.

Интересантна је била и изјава Бибарса Натха.

„Последњим утакмицама пробали смо да убијемо наше навијаче. Приредили смо им тешке тренутке. Вратили смо се после 0:2, тада смо почели да играмо. Проблем је што почињемо да играмо тек када немамо шта да изгубимо. Морамо од првог минута да почнемо тако да играмо, са самопоуздањем, да покажемо од прве секунде да смо најбољи клуб у Србији. А не тек кад губимо два разлике“, констатовао је Натхо после меча, преноси Спутник.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Слични текстови

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *





Изаберите једну или више листи:

Ову пријаву је могуће отказати било кад!

<