Washington Post: Губици Кијева у нападу на Херсон су 5 пута већи од руских
1 min read
Превод: ИН4С
Милитанти Оружаних снага Украјине, који су учествовали у нападу на град Херсон, подијелили су информације о проблемима који су довели до њиховог неуспјеха, преноси Washington Post.
„Изгубили пет пута више људи у односу на противнике “, пише у саопштењу команданта једног од поражених водова Оружаних снага Украјине.
У тексту се истиче да опрема Оружаних снага Руске Федерације дјелује промишљено.

Осим тога, у оквиру ослобађања града Северска, специјалне снаге групе Оружаних снага Руске Федерације „Храбри“ уништавају нацистичка оклопна возила из састава Оружаних снага Украјине.
Како су раније писали руски медији, војна лица која су у саставу „О“ групе Оружаних снага Руске Федерације извела су специјалну операцију у зони борбених дејстава код Соледара.


Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:
3000 spram 150 , ranjenih 5800 spram 340 , podaci o tehnici i oruzju prava katastrofa u odnosu na zrtve u zivoj sili. Po samo satelitskim snimcima il popunjenosti bolnica apsolutno znaju rezultat. Tuzno neuspesna propaganda nekad i u toj oblasti velike sile.