ИН4С

ИН4С портал

Вучић из Копенхагена: Само заједничким напорима можемо да допринесемо европској сигурности

Вучић са краљевским паром, Инстаграм

Председник Србије Александар Вучић био је гост на вечери коју су, поводом Самита ЕПЗ, приредили Његово величанство краљ Данске Фредерик и краљица Мери.

Он је на Инстаграму написао:

„Захвалан на топлој добродошлици и изузетном гостопримству данског краља Фредерика и краљице Мери.

Вечеру коју су приредили поводом Самита ЕПЗ искористили смо да у пријатној атмосфери разговарамо о заједничким интересима земаља унутар ЕПЗ, са нагласком на стабилност региона, реформе и пословне прилике за инвеститоре.

Овакви сусрети носе јасну поруку да, без обзира на различите изазове, постоје заједничке вредности које нас повезују, као што су узајамно уважавање и посвећеност интензивирању контаката и дијалогу, јер само заједничким напорима можемо да допринесемо европској сигурности и просперитету региона.“

 

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Слични текстови

35 thoughts on “Вучић из Копенхагена: Само заједничким напорима можемо да допринесемо европској сигурности

  1. Vučić svojim naglaskom na zajedničke napore potvrđuje da Srbija želi da bude pouzdan i odgovoran partner u očuvanju evropske sigurnosti.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *