ИН4С

ИН4С портал

Вршац: Све установе културе почеле са радом

1 min read
Све установе културе у Вршцу почеле су са радом након попуштања мјера уведених због тренутне епидемиолошке ситуације.

Фото: Vrsac online

Све установе културе у Вршцу почеле су са радом након попуштања мјера уведених због тренутне епидемиолошке ситуације.

Градска библиотека организује промоције књига, Градски музеј изложбе, а Народно позориште „Стерија“ представе за дjецу на отвореном. Ове седмице ће по први пут на Великој сцени бити изведена дуодрама „Земљаци“, уз поштовање свих прописаних мјера заштите.

„То ће убудуће и бити пракса, да се углавном изводе монодраме и дуодраме, како би се заштитило здравље глумаца“, истакла је Ивана Ранимиров, чланица Градског већа за културу.

Све представе, за које се покаже веће интересовање публике, биће репризиране, а докле год вријеме буде дозвољавало, програми ће се одржавати на отвореном.

Ранимиров је подсјетила и да се сви садржаји и програми вршачких културних установа могу одгледати и путем интернет сајтова тих установа, преносе Новости.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *