ИН4С

ИН4С портал

(ВИДЕО) Медији у Кини су са пажњом пренели обраћање председника Србије у УН

1 min read

Фото: Тањуг

Водећи државни медиј Женмин Жибао на својој апликацији титловао и синхронизовао на кинески излагање председника Вучића.

Обраћање председника Србије на Генералној дебати Уједнињених нација. Вучић је изразио своју захвалност Кини и истакао пријатељство између две земље – написао је у опису снимка.

Ово је само још један доказ колико су јаке и пријатељске везе две државе и лично пријатељство два председника.

Подсетимо, Александар Вучић је, обраћајући се на Генералној дебати у оквиру 75. заседања Генералне скупштине Уједињених нација, поручио да Србија снажно подржава мултилатерализам и принципе садржане у Повељи УН и захвалио се на помоћи пријатељских држава када јој је то било најпотребније.

Желим да се захвалим нашим европским партнерима, нашим кинеским пријатељима, као и нашим руским пријатељима – рекао је Вучић, који је на помоћи захвалио и Уједињеним нацијама и Светској здравственој организацији.

Извор: новости.рс

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

3 thoughts on “(ВИДЕО) Медији у Кини су са пажњом пренели обраћање председника Србије у УН

  1. Челично пријатељство са НР Кином је нагло у Вашингтону почело да кородира. Пруга за Драч уместо за Солун , 5Г мрежа и тачка о овим несретницима ЛГБТ је нагризла братске односе. Уосталом не верујем да је превод тачан. Обратите пажњу како су у Српским таблоидима отпочели кампању за истополне бракове у Србики. Вероватно ћемо убрзо женит Премијера.

    5
    4
  2. СИГУРНО ИВАНКА ЈЕСТЕ ТАКО АЛИ ЂУКАНОВИЋА У СРБИЈИ ИМА ДОСТА У ОКОЛИНИ ЛОЗНИЦЕ ПА И У БЕОГРАДУ!МНОГЕ ФИРМЕ ИЗ СРБИЈЕ РАДЕ У ЦРНОЈ ГОРИ!

    6
    1
  3. Možda Vučić i govori istinu oko Beograda na vodi. Međutim, simpomatično je da, pored ogromnog broja fabrika iz Srbije koje proizvode pvc stolariju, baš je nikšićka fabrika je dobila ogroman posao u Beogradu na vodi. Interesantno je da je jedan od akcionara u ovoj kompaniji jedan iz porodice Djukanović. Dakle možda jeste sve slučajnost, možda zaista ta nikšićka kompanija proizvodi daleko najbolju stolariju i najjeftiniju (uključujući i troškove prevoza).

    20
    1

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *