(ВИДЕО) Албанац напао Стефана Вељковића испред куће на Космету

Стефан Вељковић нападнут је данас у северном делу Косовске Митровице. Како је рекао Вељковић, напао га је мушкарац по имену Мустафа.
“Управо сам физички нападнут од особе познате као Мустафа. Иста особа је покушала пар минута раније да ме згази колима. Када се окренула колима, снимао сам да пријавим возило полицији, али је особа изашла из возила и напала ме. Задобио сам повреде главе, усне и врата”, објавио је Вељковић.Додао је да сумња да је ово повезано са његовим политичким ангажманом и прославом Видовдана.
“Све се издешавало испред моје породичне куће у Микронасељу, Северна Митровица. За то време, у кући су ми били супруга и троје деце”, навео је Вељковић.
У полицији је потврђено да је пријављен напад на Вељковића, те да је у станици у току испитивање две особе, након чега ће бити донете одговарајуће одлуке. За сада нису изнели више детаља.
(Телеграф.рс/Зубин поток инфо)

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму: