Вељовић најавио борбу против ДПС-а: Привешћемо криминалце правди

Мило Ђукановић и Веселин Вељовић
Држава је јача од свих облика криминала, поручио је директор Управе полиције Црне Горе Веселин Вељовић.
Он је казао поручио да ће Управа полиције наставити још снажније и ефикасније активности на сузбијању свих облика криминала.
У Подгорици је у уторак представљен Радни документ Европске комисије о стању у поглављима 23 и 24 у Црној Гори у којем је констатован напредак у борби против организованог криминала и међународној полицијској сарадњи.
Вељовић је агенцији Мина казао да Црна Гора успоставља квалитетне механизме за борбу против организованог криминала, да је усвојила квалитетна законска рјешења, успоставила професионалне институције у чијој је надлежности борба против те појаве и обезбиједила видљиве и конкретне резултате у тој области.
–Црногорска полиција је одлучна и ефикасна у борби против организованог криминала, што потврђују и најновије оцјене које долазе од наших европских партнера, казао је Вељовић.
Он је истакао да је борба против организованог криминала полицији приоритет у раду, а циљ је да се правди приведу сви у ланцу криминогених структура.
–Зато ће полиција, у координацији са тужилаштвом, још јаче и интензивније радити на сузбијању свих облика криминала, поручио је Вељовић.
Он је додао да је то континуирани задатак полиције, чему је она у потпуности посвећена.
–Држава је јача од свих облика криминала, а снажан одговор криминалним активностима у наредном периоду потврдиће Министарство унутрашњих послова и Управа полиције у сарадњи са Специјалним државним тужилаштвом и снажним институцијама система, конкретним акцијама и мјерљивим резултатима, закључио је Вељовић.

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:


Pogledajte samo stav ,ruke otpozadi,pravo komesarski ili bolje reci prostacki
Najbolje da pocnes od „majbaha“.Okle?Kako?Od kad?S kim? i td. No ih neces imat dje ako ne prosiris Spuz.