IN4S

IN4S portal

„Vapaj pravednika“ – DPS Nikšić: Sluge velikosrpskog i ruskog interesa sramno navijale za agresiju i rat

1 min read
"Žalimo što pojedine strukture koje služe velikosrpskim i ruskim interesima u našoj državi, navijaju za agresiju umjesto za mir i ne znaju da u ratu nema pobjednika.", zaključili su iz Opštinskog odbora DPS-a.

Milo "brani" Nikšić; ilustracija: IN4S

Nakon što je Specijalno tužilaštvo prije par dana podiglo optužnicu protiv bivšeg vršioca dužnosti predsjednika Opštine Nikšić Dragana Perovića (DPS) zbog zloupotrebe službenog položaja i nanošenja štete budžetu Opštine od skoro 20 hiljada evra, kao i optužbe na račun bivšeg predsjednika Opštine Veselina Grbovića (DPS) za zloupotrebu služžbenog položaja putem podstrekivanja, iz najjače opozicione partije su odlučili da se oglase – komentarom o skupu podrške Ruskoj Federaciji!

Nazivajući pomenuti skup „potpunim civilizacijskim sunovratom“ koji su predvodili „velikosrpski nacionalisti“, iz DPS-a se pitaju kako neko može podržati „napad vojne sile koja je mnogostruko jača u ljudskom i oružanom smislu nego Ukrajina“.

Kada je riječ o ovim i sličnim moralnim „dilemama“, ispravno bi bilo da se obrate lideru partije i, nažalost, još uvijek predsjedniku Crne Gore, Milu Đukanoviću, koji im iz ličnog iskustva može objasniti kako je moguće podržati najveću vojnu silu na svijetu, u momentu dok ista kidiše na – njegovu otadžbinu!

DPS-ovcima posebno smeta činjenica da je do okupljanja došlo ispred Hrama – onog istog kojeg su nedavno, zajedno sa ostalim svetinjama u vlasništvu SPC, pokušali da „podržave“.

„Dokle će Nikšić biti opkoljen mrakom, ostaje da vidimo, ali jedno je sigurno da većinski Nikšić i danas saosjeća u bolu koji je snašao Ukrajinu. Sigurni smo da svaki naš zdravorazumni sugrađanin osjeća tugu za svakim izgubljenim životom, a naročito dječijim, te osuđuje rat koji uvijek sa sobom donosi strahote i užase. Žalimo što pojedine strukture koje služe velikosrpskim i ruskim interesima u našoj državi, navijaju za agresiju umjesto za mir i ne znaju da u ratu nema pobjednika.“, zaključili su iz Opštinskog odbora DPS-a.

Nije crnogorski ako nije srpski; ilustracija: IN4S

Pročitajte još:

(VIDEO, FOTO) Ekskluzivno iz Moskve: Ukrajinska avijacija više ne postoji, Rusi u Hersonu, ispaljeni Iskanderi

Podjelite tekst putem:

38 thoughts on “„Vapaj pravednika“ – DPS Nikšić: Sluge velikosrpskog i ruskog interesa sramno navijale za agresiju i rat

  1. OVO MILO skrece sa teme o BLAZOVIM mini elektranama i milionskoj pljacki naroda CG NA TAJ NACIN.STA su sve opljackali i unistili to se ne zna niti ce se ikad saznati.VANJA CALOVIC I MANS MOZDA NESTO POKRENU.

  2. Ovi DPSovci kradu i drogiraju se pa im sve to malo, nego oni znaju da pokažu prstom na „sunovrat“ nečega. Majko mila, gde ode ovaj svet…

    28
    25
  3. SVAKA CAST NIKSICANIMA KOJI SU DALI PODRSKU RUSIMA
    STO DA SE MI STALNO SKLANJAMO AKO SE SKLANJAMO PRIZNAJEMO DA JE MILO I BAGRA U PRAVU A USTVARI ISTINA JE KOD SRBA I RUSA
    NEKA JE VJECNA SRBIJA RUSIJA SRPSKA BOKA I SVETOSAVSKA SRPSKA I RUSKA CRKVA

    48
    25
  4. Kako je Bitanga opet počela da kokoti glavom. Čuo da mu vraću zaštitnika Bazdigovno Klatnića a ima i rezervu, Baća Mitrića.

    26
    22
  5. Milo i DPS nije jedina instalirana vlada Americke administracije. Strah od Amera je opravdan,toliko ratova sirom svjeta zarad Americke Demonokratije,toliko primjera Americke moci koja se izivljavala na slabijima koliko je mogla zarad geopolitickih ciljeva. Samo castan covjek nebi poklekao pred takvom moci. Milo nije castan covjek kao covjek. Kao politicar je s kim si takav si i jos gori.Niko nemora da se stavi ni na Rusku ni na Americku stranu da bi shvatio sadasnju situaciju. Dovoljno je primjetiti da su politicari Amerike i Evrope zrtvovali narod Ukrajine zarad svog geopolitickog interesa. Nije li to zlo. Ko jos na ovome svjetu nemoze sabrati 2+2? Rusija je najmocnija Atomska sila i shvatila je da dolazi na red. Zapad to vise nego dobro zna,Rusi se ovoga puta nece povuci. S obzirom da Milo ni djeciji dodatak nije u stanju da obezbjedi cisto sumnjam da ce svom narodu obezbjediti opremu protiv radijacije. I sto to Milo podrzava? Milo ZLO ZLA.

    44
    24
  6. A,odgovatalo ti je kad su NATO bombe ,padale i po Crnoj Gori i ubijale nevimu djecu ,nisi smjeo ni da pomenes ,akamoli da osudis djubretaru banditski licemjerni!!!!!

    57
    22
    1. Ne lazi posrbice,da nije bilo Mila oni bi za sat sravnili cijelu Crnu Goru. A vi ste danima pozivali da nas bombarduju zato sto nijeste gubavi.Budaletino

      25
      43
      1. Koji si ti kreten, kao i sve rasrbice. Je li to nema južnoameičke robe na tržištu pa krizirate?
        Zoka j…. te zboka.

        18
        24
  7. Kako je neko mogao podržati napad na sebe. Ući u organizaciju koja ga je bombardovala i na taj način postati država koja je samu sebe bombardovala kao jedina takva u istoriji.

    43
    19
  8. Nijedan Srbin Niti je zeleo rat u Ukraini Niti se raduje sto je brat na brata udario. A Rusija treba da zavrsi akciju koju je zapocela protiv otpadnika vere I nacista koji mrze sve sto je rusko. Vi milogorci ste isti kao oni sto ih rusi ganjaju ali nebilo vam to Srbija nikada nije napala nikoga pa nece ni vas, ali ste debelo preterali sa izlivima mrznje plasim se da bi vas mogla snaci ista sudbina ali od postenih srba I crnogoraca iz Crne Gore. Sram vas bilo sekto.

    56
    22
      1. Zoka, šta je „velju Srbiju“? A Crna Cora? A što je Miroslav srpskog imana posrbica, valjda je Srbin? Jel tebi ne radi dobro tastatura ili mozak?

        14
        18
      2. Milu zao UKRAJINSKE DJECE A SVOJU NIJE NI OTISAO DA ODA POCAST.KAKO DA ODE KAD JE I SAM UCESTOVAO U NJIHOVOM UBISTVU.IZDAJNIK RODA SVOGA.

        3
        20
  9. Kako nas je unazadila tridestogodišnja vlast ovih lopova… katastrofa,jedna godina sa njima na vlasti dvije unazad…pa računajte
    SLOGA BIĆE PORAZ VRAGU

    21
    20
      1. Zoka rasrbice imas otvreni poziv ukrainske ambasade za odlazak dobrovoljaca u Ukrainu pa ajde zaustavi Putina .

        13
        17
  10. Mene, kao DPS-ovca zanimaju afere Pandora, Telekom, Koverta i sve ostalo što je dovelo do bankrota i materijalne i moralne propasti Crne Gore.
    Ne trebaju me političke priče o Ukrajini, Srbiji, Rusiji.
    Ne može Ministarstvo otuđenih poslova u moje ime da šalje ratnu opremu u Ukrajinu. Time smo zaraćena strana. Treba naglasiti da je to u ime Đukanovića, Radulovića, URE i SDP-a.

    51
    19
  11. MILO ZVANI … BANANA DRZI NAMA U NK PRIDIKE A POKRO JE UNISTIO NK ZA SVA VREMENA..50.000.000€ DAJE ZA NATO DA NAS BRANI OD NJEGA A NAROD SKAPAVA.DPS …

    48
    21
  12. Cuti rastocki dzemperasu, najveci zlocince naroda u CG.Malo ti je milijarde sto si pokrao nego oces da pokoljes narod.Vire ti vezice iz dupeta stranih ambasada I ti nekog da nazoves izdajnikom I slugom.BOG TE KAZNIO KOLIKO SI ZLA NANIO!

    47
    22
  13. Sta traže vise belvederska magarad IZGUBILU su kompas Milo i prva familija pali 30.08 Pali i napunili gaće .presvučete im pelene

    33
    24
  14. Veselin Grbovic U ZATVOR HAPSITE Baljegu pokralo toliki novac a MI hljeba nemamo u Nikšiću. HAPSI HAPSI Drazavo ako te ima

    55
    23
  15. Rusija je mnogostruko jaca od Ukrajine, ali zato smo mi, Srbija i Crna Gora, takodje bili mnogostruko jaci od 19. Nato zlikovackih armija.Toliko o sunovratu, narkodilera, i diktatora, Mila Radovanovog Djukanovica.

    46
    24
  16. Haspi bre ovoga lopingera Tužilastvo CG da reaguje POKRAO MIL8JARDE NOVCA DRZAVLJANA CG hoštapleri Aco Milo Blaži Ana Brano Mićunovic Boškovic Gvozdenovic Stankovic Milivoje Katnić Radunovic tzv.Bobica ,Pavićević Iz Bara cigarmen ,Bokan Voli vas Kokain i još ..redom

    42
    23
  17. Talu u prkn..o Milo turi prošlo je tvoje vrijeme .Pitanje je gdje ćes robijati i koliko DOŽIVOTNO. otišao zastitnik prve familije Milivoje građanin sada

    43
    22

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *