URA Nikšić: Izjava Markovića gorka istina
1 min read
Građanski pokret URA
U susretu Dana oslobođenja gradom paradiraju politički klovnovi iz DPS-a pričajući bajke o razvoju Nikšića, uspješno zasmijavajući građane, saopštili su danas iz URA Nikšić.
„Jedino što možemo sa sigurnošću reći da se razvija je privatni biznis vodećih ljudi u Opštini i njihovih partnera, koji krčme ono malo što je ostalo, po principu ‘tebi kvadrat, meni dva'“, kazali su iz URA-e i naglasili:
„Nažalost, Nikšić za to vrijeme tone kao Titanik i iz njega se odlazi kao iz Sirije i ratom pogođenih područja. Skoro da nema industrije i ekonomije, a demografska slika je katrastrofalna. Danas je Nikšić grad bez perspektive, grad iz kojeg se odlazi, a bio je simbol razvoja i stvaralačke energije.
Na prvu loptu sramna izjava predsjednika Vlade Markovića da je ‘Nikšić grad iz kojeg se više ne odlazi’ je u suštini samo gorka istina a ona je da su iz njega otišli svi oni koji su mislili da odu. To pokazuju podaci Monstata već godinama unazad.
Odbor GP URA Nikšić čestita svim slobodnim građanima Dan oslobođenja grada u nadi u neka bolja vremena“.