УРА Цетиње ДПС-у: Цетињани не желе бити слуге Подгорице
1 min read
Ура Цетиње
Отели сте имовину радницима Кошуте и још се хвалите тиме, да образа имате макар бисте ћутали, саопштили су данас из УРА-е Цетиње у свом реаговању представницима ДПС-а.
“У претходном саопштењу навели смо да пуцате попут плоча на Његошевој и само пар дана касније увјерили сте нас да гријешимо. Оно што се вама дешава није пуцање, ви се заправо дробите.
Цетињани не желе бити слуге Подгорице и марионете у Далиборкиним рукама,” нагласили су из УРА-е Цетиње и додали:
“Истакнути чланови партије организују пуч на улазу у НП Ловћен, одбори ускраћују подршку градоначелнику и одбијају његове предлоге, директори највећих предузећа чији је оснивач Пријестоница у отвореном су сукобу са првим човјеком града, остали сте и без главног администратора, а ви причате о хомогености и снази. Таква вам је свака истина господо.”
Одговорите грађанима што их занима, они вас плаћају
“Знајући да сте радницима отели имовину ви се усуђујете поменути Кошуту, тим чином отели сте им последњу наду да могу наплатити оно што су поштеним и мукотрпним радом зарадили и још се хвалите тиме. Помињете и руско посланство, још један у низу симбола ваших превара. Пред изборе 2013. године обећали сте Министарство вањских послова и европских интеграција баш у том посланству, али у вашем маниру слагали сте,” казали су из УРА-е у свом обраћању ДПС-у и истакли:
“На крају најљубазније вас молимо да се оканете пера, нијесте му вични што читаност саопштења и показује. Уколико пак морате писати, одговорите грађанима оно што их заиста занима, јер они вас плаћају:
- Колико дуго не уплаћујете порезе и доприносе запосленима?
- До које године ће се отплаћивати дугови које сте нагомилали?
- Ко је одговоран за посртање ФК Ловћен?
- Ко је одговоран за Његошеву улицу?
- Колико предузећа послује у бизнис зони Заграбље?
- Кад ће Брано на Цетиње?”

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму: