IN4S

IN4S portal

Mladi UCG: Osuđujemo fašizam mladih i starih boljševika iz DPS-a

1 min read
Milivoje Brković nije nikakav huligan, već je, kao i cijela Ujedinjena Crna Gora, pozivao na mir, toleranciju i protivio se svakom nasilju – što je sinoć i dokazao. Nasilnici nisu u našim redovima, potražite ih u svojim!

Ujedinjena Crna Gora

Danas je portal CDM objavio sramno saopštenje mladih DPS-a. U tom saopštenju se navodi da je pravljenje murala istorijske zastave Crne Gore – trobojke, vid primitivizma i nacionalizma.

„Želimo da poručimo zabludjelim mladim ljudima iz DPS-a, da im šaljemo svoje molitve i da nam ih je žao, te se nadamo da će jednog dana i oni stati na pravu stranu. Mladi DPS-a, time što su članovi diktatorske partije, poslednje od svoje vrste u Evropi, pokazuju svoj poltronizam i neznanje. Sve to bi mi – mladi iz UCG, mogli nekako da oprostimo kadru DPS-a, ali ono što je neoprostivo je neskriveni fašizam njegovih članova. Jasna srbomrzačka i anti-teistička retorika, poduprta njihovom željom da se dokažu svom Gospodaru kao najbolje sluge režima, pokazala je da su sramna saopštenja najmanje na šta su spremni„, poručuju iz Ujedinjene Crne Gore.

Njihov napad na jednog od naših članova, Milivoja Brkovića, a onda i na ostale hrabre momke i djevojke koji su se dostojanstveno branili od brutalnih policijskih metoda karakterističnih za diktatorske države, ukazuje na strah koji osjeća njihov nadređeni. Ovu samostalnu akciju crnogorske momčadi, koja je izdvojena od litija i Crkvenog pružanja otpora, članovi fašističke partije pokušali su da iskoriste za izazivanje nereda po ustaljenom šablonu. Pokušavaju preko nas da osude i Crkvu. Na njihovu žalost, Milivoje Brković nije nikakav huligan, već je, kao i cijela Ujedinjena Crna Gora, pozivao na mir, toleranciju i protivio se svakom nasilju – što je sinoć i dokazao. Nasilnici nisu u našim redovima, potražite ih u svojim!

„Poručujemo da se mi ne plašimo, jer iza nas stoji istina i znanje – znanje da voljeti svoju narodnost nije čin primitivizma. Fašizam je mrzjeti jedan čitav narod koji ovih dana u veličanstvenom broju, na miran i blagočestiv način, šeta ulicama ili ukrašava grad sa tri boje Crne Gore. Naša zabludjela, mlada braća iz DPS-a, ne treba da zaborave da ovo nije borba samo srpskog naroda u Crnoj Gori – uz nas su svi pravi Crnogorci, odnosno, ljudi različitih nacionalnih opredeljenja“, navodi se u saopštenju UCG.

Pozivamo mlade DPS-a da i oni šetaju sa svojim sugrađanima četvrtkom i nedeljom, za spasenje ljudskih prava i svoje duše! Ovo je borba za demokratiju i obraz naše države. Ovo je borba za novi početak, za novu, demokratsku Crnu Goru„, zaključili su iz Ujedinjene Crne Gore.

Podjelite tekst putem:

10 thoughts on “Mladi UCG: Osuđujemo fašizam mladih i starih boljševika iz DPS-a

  1. Isprani mozgovi.Zombi generacija je stasala.Mozak je organ koji je visak.Jezik preuzeo sve funkcija pa je i zamjena za toalet papir.Nova strategija ocuvnja ekosistema ,umjesto guzpapira jezikoliz.I dupe cisto i tata zadovoljan.

  2. Podrska za ovu omladinu ,nijesu oni kako se i na karju saopstenja i kaze nikakvi huligani,tacno je tako.Oni su Hristova vojska,neko mora da zapocne oslobodjenje,I Isus Hristos je cinio cuda mrtve iz groba dizao,pa kako je zavrsio.Tek 313 se proglasio Milnaski edikt.Treba li mi da cekamo toliko
    dugo pa iza toga da neko seta Podgoricom podize neko kamenje i kaze vidji stvarno i ovdje je bilo PRAVOSLANOG naroda,da se slikaju kinezi indusi ili ne znam ko sve.Ne ne samo vi farbajte,onamo gdje mozete a panduri neka krece preko noci,ili neka se mokre kao juce onaj na ovom portalu sto je snimljen.
    Vasa je Crna Gora sjutra i vi se borite za to bolje sjutra ,tako i treba,samo oprezno sa policijom nijesu ni tamo svi Milovi,iako im mogu zelju nositi,taj poziv sam uvjek prezirao u bilo kojoj zemlji,jeste to gresak velika ali je tako.Ko voli pandura i spijuna,ima li takvih!

    1. MOMCI,TROVOJKE SLIKAJTE NA 2M VISINE, nek se pentraju
      Bolje 1000 manjih za noć nego 1 veća .
      NAPRAVITE MANJE ŠABLONE
      I NA MALANJE.
      SVI

  3. Ne radi se samo o fašizmu. Oni su (dps) spojili fašizam i komunizam. Obe ideologije su odavno na đubrištu istorije i neminovan je i njima odlazak na isto mesto. Ta njihova omladina vidi kako su se šefovi nakrali pa i oni maštaju o istom. Tim mladim ljudima nije još uvek kasno da pođu pravim putem. Za šefove nema povratka…

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *