У Улцињу претучен радник обезбјеђења (63), ухапшени држављани Србије и Шведске

Фото: Пиксабај
У тучи у у једном локалу на Малој плажи у Улцињу повријеђен је мушкарац стар 63 године.
Како је саопштено из Управе полиције он је био ангажован на пословима обезбјеђења, а због сумње да су му нанијели тешке повреде ухапшени су држављанин Србије В.Ц. (23) и држављанин Шведске Д.А. (37).
„Дежурној служби Одјељења безбједности Улцињ је 3. августа око 5 часова, медицинско особље Хитне медицинске помоћи пријавило да се у њиховим просторијама налази лице старости 63 године, којег су са повредама преузели из угоститељског објекта на Малој Плажи, а који је изјавио да су га два млађа непозната лица физички напала у поменутом објекту, гдје је био ангажован на пословима обезбјеђења.
Оштећено лице је у нападу задобило фрактуру и дислокацију носа, те је након указане љекарске помоћи превезен на даљи медицински третман у Општу болницу у Бару“, саопштено је из полиције.
Додаје се да су В.Ц. и Д.А. након хапшења спроведени тужилаштву на даљу надлежност.

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

