U Botunu pronađeno tijelo Miloša Stamatovića

Miloš Stamatović
U koritu rijeke Morače u naselju Botun pronađeno je tijelo Danilovgrađanina Miloša Stamatovića (25), kazali su za CdM iz policije.
Stamatović je radio kao poštar i njegov nestanak su prije tri dana prijavile kolege, nakon što se nije vratio da razduži smjenu.
Navodno, on je na teren krenuo sa 15.000 eura, koliko je i trebalo da podijeli penzionerskih naknada.
Njegov automobil je tada pronađen u Botunu, nedaleko od korita rijeke Morače.
Ronioci iz Regionalnog ronilačkog centra Bijela i juče su bili angažovani u cilju potrage za nestalim osobama. Akcija je sprovedena u Nikšiću i u Podgorici.
“Naši ronioci tragaju za licem koje je nestalo u blizini rijeke Bistrice u Nikišiću. A od nedelje smo angažovani i u pretraživanju korita rijeke Morače u potrazi za licem koje je nestalo u Podgorici”, kazao je juče Danilo Mijajlović RCUD Bijela.
Podsjećamo, u Podgorici je prije dva dana prijavljen nestanak mlađe muške osobe. U Nikšiću je prije par dana prijavljeno da je jedna osoba skočila u rijeku.
Nema komentara? Pa da, nije političar niti bitan čitaocima. Stidite se.
Počivao u miru.