Трамп: Нема ко да разговара са Русима, само ја

Доналд Трамп
Ситуација у вези са Украјином може да прерасте у глобални конфликт јер „нема ко“ да разговара са руководством Русије, сматра бивши амерички председник Доналд Трамп.
„То може да доведе до трећег светског рата, видим шта се дешава. Ако мислите да ће се Путин зауставити: биће све горе и горе, он то неће прихватити. Нема ко да разговара с њим, раније је постојао такав човек – ја. Нико није био толико суров према Русији као ја“, рекао је он на митингу у Јужној Каролини.
Како је додао, САД треба да се избаве од поквареног и пропалог спољнополитичког естаблишмента у сопственој земљи.
„Док нас ти лудаци не доведу до распада нације и трећег светско рата“, рекао је Трамп и додао да упркос слабости, некомпетентности и плашљивости актуелног председника Џозефа Бајдена и даље постоји пут за дипломатско решење ситуације – Русији треба јасно ставити до знања: или преговори о миру одмах сада или тешке последице.

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:


Svi ste vi amerikanci I englezi ista go.na idere I pljackate druge narode i zemlje odnio vas okean da ostatak svijeta progleda ocima.