IN4S

IN4S portal

Sahrana Đorđa Balaševića u ponedjeljak

1 min read

Đorđe Balašević

Đorđe Balašević, kantautor, prema nezvaničnim saznanjima medija u Srbiji, biće sahranjen u ponedjeljak.

Porodica je navodno odbila da izvrši obdukciju, piše Nova.rs. Na dan sahrane biće proglašen Dan žalosti u Novom Sadu, navode mediji.

Novosadski kantautor i pjesnik Đorđe Balašević, preminuo je u 67. godini.

On je prije tri dana primljen na kliniku za infektivne bolesti Kliničkog centra Vojvodine u Novom Sadu gdje se liječio od upale pluća.

Još uvijek nije potvrđen uzrok smrti, ali je pjevač navodno bio zaražen kovidom-19.

Na društvenim mrežama su se od poznatog autora oprostili obožavaoci, kolege, pa i političari.

Balašević je bio jedan od najpopularnijih pjevača sa ovih prostora, čuven po izuzetnom smislu da stihom ispriča priču o lokalnim herojima. Jedan je među prvima koji je posle ratova na prostoru bivše Jugoslavije počeo da nastupa po nekadašnjim republikama.

Podjelite tekst putem:

2 thoughts on “Sahrana Đorđa Balaševića u ponedjeljak

  1. dajte vise prekinite pisati o ovom slucaju smoriste vise, zemlja se i dalje vrti oko svoje zamisljene ose a redakciji zivot stao

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *