Рогозин одбио да разговара са шефом НАСА: Немамо о чему да причамо

Дмитриј Рогозин
Према речима Рогозина, Нелсон је хтео да разговара с њим телефоном након што су руски космонаути развили заставу ЛНР на Међународној космичкој станици (МКС).
„Јуче ми је саопштено да сенатор Нелсон жели да разговара са мном телефоном. А о чему да разговарамо? Немамо о чему да причамо. Нека прво укину своје незаконите санкције које су уведене против наших предузећа“, рекао је Рогозин за телевизију „Русија 24“.
Претходно је на сајту „Роскосмоса“ објављена фотографија на којој на МКС руски космонаути позирају са заставом Луганске Народне Републике. Поред тога, „Роскосмос“ и руски космонаути честитали су ЛНР ослобођење. НАСА је након тога оптужила Москву да користи МКС за подршку специјалне операције у Украјини. Рогозин је одговорио да су Сједињене Америчке Државе прве погазиле принцип „космос изван политике“.


Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:


Gazite ih na svakom mestu djubrad cinična,sta sve niste radili čovečanstvu da ne pominjem srbiju
Што би рекао Шојић:,,Ма ћаооо…” ????
Samo tako !
Z
Лицемјерју Американаца нема граница или је космос граница.Неђе у марту сам се преко јутјуба прикачио на камере Међународне свемирске станице да би ђеци показао нашу планету уживо.Такође су се могли виђети подаци о брзини,висини,путањи,посади.Поред фотке космонаута је приказана застава државе из које долази.Бјеше 1 Њемац,3Американца и 3 Руса.Поред фотографије Руса је била УКРАЈИНСКА застава и текст STAND WITH UCRAINA.И сада НАСА диже фрку због застава Уганска и Доњецка!Фуј!Иначе сам преко Телеграма и Спутника одмах упутио поруку Роскосмосу и Рогозину о овом ексцесу.Зато сам био одушевљен истицањем застава Луганска и Доњецка јер сам и сам дао допринос.Z