IN4S

IN4S portal

Puše, piju, vole Putina i mrze Ameriku (foto priča)

1 min read

Putin

Kako bi izbjegao neutemeljene sterotipe, sajt „Biznisinsajder“ koristio je podatke iz glasačkih centara, Svetske zdravstvene organizacije, Ogranizacije za ekonomsku kooperaciju i razvoj kako bi došao do nekih interesantnih činjenica u vezi sa 144 miliona građana Rusije. 

This pool picture provided 03 September

Zapad se možda pita kako je moguće da Rusi sa osmehom podržavaju Vladimira Putina, čoveka koga sve više shvataju kao „internacionalnu pretnju“, prenose Vesti – onlajn.

putin-je-kul-Eternalvigilance-me

Naravno, zajedno s ovim pitanjem, postavljaju se i mnoga druga u vezi sa tim šta Rusi misle i kakvi su inače? Puše, piju,  vole Putina i mrze Ameriku.

putin fernandes

Ovo su neki od zaključaka:

69 odsto Rusa veruje da su SAD jedna od pet najagresivnijih zemalja prema Rusiji. Tu su još Gruzija, Litvanija, Letonija, Estonija i Ukrajina.

Putin 14
74 odsto Rusa živi u gradovima koji su koncentrisani na jugo-zapadu zemlje. Najveći deo ove velike zemlje je jedva naseljen.

obama-putin
76 odsto Rusa veruje da su mediji pod državnom kontrolom pouzdani kada su im potrebne informacije u vezi sa Ukrajinom.

putin -stiven
83 odsto Rusa odobrava Vladimira Putina kao predsednika, dok je poverenje u Vladu nešto manje i iznosi 64 odsto.

obama and friend
94 odsto Rusa ne odobrava Vladu SAD, dok 94 odsto njih ne odobrava vođe unutar Evropske unije.

Podjelite tekst putem:

2 thoughts on “Puše, piju, vole Putina i mrze Ameriku (foto priča)

  1. PUTIN JE ČOVJEK XXI VIJEKA A NE XI VIJEKA (ZNAM DA JE OVO GREŠKA U PISANJU NIJE OVAKO MISLIO OVAJ DOBRONAMJERNI KOMENTATOR) OVAKVI LJUDI SE RAĐAJU JEDNOM U MILENJUMU .I SAMO U RUSIJI . OBAMA JE LIDER XI VIJEKA A USA PAKAO

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *