ПСЖ по сваку цијену жели Рамоса

Серхио Рамос, Фото: zimbio.com
До сада су се међу клубовима који желе да га ангажују као главни кандидати истицали Милан и Интер Мајами, а сада се ту убацио и Пари Сен Жермен. Прије приче о могућим трансферима, ПСЖ ће прво морати да вечерас савлада Монако, а иако је гост у том дербију – слови за фаворита.
Шпански медији јављају да челници „светаца“ по сваку цијену желе да виде искусног штопера у својим редовима, и да су спремни да му понуде шта год пожели, од дужине трајања уговора, до висине примања.
Према најновијим информацијама, прва звијезда француског тима Нејмар је чак звао капитена краљевског клуба и пробао да га убиједи да му се прикључи у Паризу.
Бразилац му је наводно рекао да ће и он и Килијан Мбапе остати у клубу ако им се прикључи на љето.
Нејмару и Мбапеу уговори истичу 2022. године, а у клубу вјерују да морају да остану обојица ако хоће да испуне сан и освоје Лигу шампиона, гдје су прошле сезоне први пут играли у финалу. Долазак капитена Реала, освајача четири трофеја у овом такмичењу, сигурно би Парижанима био од велике користи на том путу, поготово када су у обзир узме одлазак Тијага Силве у Челси.
(Извор: Блиц)

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

