IN4S

IN4S portal

Partizan nakon tri i po godine slavio u Lučanima

1 min read

Fudbaleri Partizana savladali su Mladost u Lučanima 2:0 (2:0), prvi put nakon tri i po godine u meču 10. kola Linglong Superlige Srbije.

„Crno-beli” su poveli već u trećem minutu.

Ivan Obradović je probio po lijevoj strani, centrirao na drugu stativu, Rikardo Gomeš visoko skočio i vratio loptu u prvi ugao.

Izabranici Aleksandra Stanojevića naravno nisu tu stali, imali su tri dobre prilike prije nego što je Ivan Obradović povisio na 2:0 u 38. minutu.

Poslije kornera sa lijeve strane, Igor Vujačić je šutirao glavom, golman domaćih Kostić odbio, ali je „otpadak” u mrežu smjestio Obradović.

Bibras Natho je u 56. minutu propustio stopostotnu šansu.

Mladost je jedini put zaprijetila u 65. minute, kada je Baha tukao sa oko 25 metara ljevicom pod prečku i omogućio rezervnom golmanu Partizana, Nemanji Stevanoviću da se istakne.

U 69. minutu je Natho okrznuo spoljni dio stative šutem sa ivice kaznenog prostora.

Stevanović ponovo morao da reaguje u 79. minutu, poslije udarca Mićovića kroz „šumu nogu”.

U 82. minutu je Nemanja Jović zatresao mrežu Lučanaca, ali je VAR pokazao da je prethodno Rikardo Gomeš bio u nedozvoljenoj poziciji.