IN4S

IN4S portal

“Okupile se patriote”: Mole građane da potpišu peticiju za smjenu ministra Leposavića

1 min read
Potpisivanje peticije trajaće sedam dana, nakon čega će ona biti predata predsjedniku Vlade Crne Gore Zdravku Krivokapiću.

Leposavić iznervirao "komite"

Sedam opozicionih političkih partija i jedna građanska organizacija uputile su danas poziv svim punoljetnim građanima Crne Gore da potpišu peticiju za smjenu ministra pravde, ljudskih i manjinskih prava Vladimira Leposavića, koja se nalazi na internet adresi gradjanskapeticija.me.

Potpisivanje peticije trajaće sedam dana, nakon čega će ona biti predata predsjedniku Vlade Crne Gore Zdravku Krivokapiću.

“Uzastopno negirajući genocid u Srebrenici, ministar pravde, ljudskih i manjinskih prava u Vladi Crne Gore Vladimir Leposavić unizio je žrtve najvećeg ratnog zvjerstva u Evropi od Drugog svjetskog rata do danas, a jednako i reputaciju naše države u regionalnim i međunarodnim okvirima”, navedeno je na sajtu gradjanskapeticija.me.

Peticijom će, kako navode, biti poslata snažna građanska poruka da je “relativizacija genocida u Srebrenici nedopustiva”.

“Nećemo preći preko odbijanja aktuelne vlasti i njenih ministara da priznaju šta se zaista dogodilo u Srebrenici, jer time nanose ozbiljnu štetu ugledu Crne Gore u regionalnoj, a kako smo vidjeli, i svjetskoj javnosti”, navedeno je u inicijativi.

Građansku peticiju podržali su Demokratska partija socijalista, Socijaldemokrate, Bošnjačka stranka, Socijaldemokratska partija, članice Albanske koalicije Jednoglasno (Demokratska partija, Demokratska unija Albanaca, Demokratski savez) i Građanska inicijativa “21. maj”.

Pročitajte JOŠ:

„DPS poletarac“ tragom predsjednika i savjetnika: Brđanin „udario“ na IN4S i Vladimira Dobrosavljevića

Podjelite tekst putem:

45 thoughts on ““Okupile se patriote”: Mole građane da potpišu peticiju za smjenu ministra Leposavića

  1. Ovih nekoliko toboz velikocrnogorskih partija iskoristilo je priliku da se na racun naseg naroda dobro opare a sve kao oni vole njihov Monteprkno.
    Nema vise Monteprkna niti para gospodo uhljebi dps.
    Nisu vam bile dovoljne milijarde.
    Jos biste malo da se oparite.
    Nema vise.
    I zapamtite u Srpski Grbalj necete ni komitovat niti crnogorcit.

    E nema vam vise

    8
    1
  2. Prvo, ovo su Patri-J-ote, a patriote, evo više od 30 godina su bez nade za jedan bolji dan. Sve lopovcine, demagozi, špijunčine, kupljena pljeva od ljudi, više vole CG od nas. Da, vole, vole, tako im Bog dao.
    Drugo, onih 750….iz EU se debelo tek naplaćuje: Sramni dio Nove Vlade je i novo svjetsko čudo: ” kapital” kao garancija je-KOSOVO DA; NATO- DA; CPC- DA; JEZIK 32 SLOVA- DA, SPC- NE; AZBUKA- NE; RUSIJA- NE; SREBRENICA-DA I jos toliko toga- nesto je onda ovo sitna para.
    ODAVNO SMO DOBOŠ DRŽAVA, A SADA I POMETENI SA EU, SAD…METLAMA I SA OMETENIM BEZKIČMENJACIMA.
    CRNOGORSKO ČOJSTVO I JUNAŠTVO! ZLO!

    7
    1
  3. ljudi da pocnemo potpisivanje peticije za smjenu djukanovica jer ovaj krivokapicnas je prevaruo . treka je trazice impicment a bazovic rece skratiti ce mu mandat i sto dobismo nista . nacerati ovoga prevaranta da odrzi rijec koju ni sam ne postuje i da kaze ko ga je nacera da kohabitira sa djukanovicem i cudi me da na premijerskom satu niko nije postavio to pitanje i ne pustati ni njega ni abazovica dok ne kazu ko je nsaredio iz evrope . tako se to radi moja vecino.

    6
    2
  4. ZOVITE BOGADNOVIĆA, PA ORGANIZUJTE POTPISIVANJE DA SE SVETO VRATI U CRNU GORU.

    ON JE, ZAJEDNO SA MILOM, SLAO NASU MLADOST U RAT.

    SJETITE SE NJEGOVE PAROLE RAT ZA MIR.
    I DOK ON UŽIVA I TROŠI MILIONE KOJE JE OD NAS OPLJAČKAO VI SKAČETE PO ULICI.

    8
    4
  5. STO NIJESTE SMJENJIVALI OVE VAŠE LUPEŽE. SVE SU OPLJACKALI I OPUSTOŠILI. I DOK ONI UZIVAJU U BOGATSVU VI PO ULICA.

    SAMO SE SJETITE VERICE MARAŠ I NJENE PLATE OD 12 000 EVRA.

    14
  6. Prestanite već jednom da koaliciju ustaša i balista nazivate patriotama. Oni nisu crnogorske patriote!!

    24
    4
  7. Kolonizacija je drugi oblik za migraciju Attilante koji masovno zauzimaju srbima zemlju
    Kolonizacija Srbije od strane crnogoraca najbolji je primer Napada na Srbiju
    Srbin postane stranac a migrant domacin

    12
    2
  8. DRPS jeste teroristička organizacija i bruka našeg naroda, i zato brani legitiman ali zakasneo napad na Srebrenicu, koji je bio ANTITERORISTIČKA akcija i ništa više. Istina, nije se morala sprovesti, došla je na kraju rata i ispalo je sve kao osveta, ali dosta smo opraštali i puštali naše dželate da se izvuku nekažnjeno. Naša braća, neki od srba muhamedovog zakona, opet su poslužili tuđim okupatorskim interesima, i činili šta su činili tri godine u selima oko Srebrenice i izazvali ovu antiterorističku akciju. Više bih cenio srpske političare u svim zemljama, ako bi smogli snage i ovo nazvali pravim imenom. Vreme je najbolji sudija i sve će se pokazati na kraju kako se stvarno zbilo. Meni je opet žao što smo kao narod ovako raspolućeni religijom, mržnjom i tuđim interesom.

    31
    1
  9. Leposavicu sokole,ljudino,uz tebe je 90% Crnogoraca iz Srpske Sparte a uz to sva pobjednicka koalicija.. Samo idemo grad po grad i dps ce uskoro biti zakonom zabranjen kao teroristicka organizacija.. PODRSKA IZ VASOJEVICA ZA MINISTRA LEPOSAVICA

    69
    4
  10. Koji vic, ha,ha, ha, sto cine neokomite taman ka’ sa ministarkom Borovinic-Bojovic tako ce i ovo proci.Krecu medjunarodni advokati, nasa domaca pamet…..sto ce onda crne neokomite.

    38
    2
    1. Dragi brate zločini (oni srpski) u Srebrnici, se po definiciji genocida, se ne mogu svrstati u genocid. Nastali su kao odgovor na zločine srebrnačkih muslimana (često pod zaštitom UNPROFOR-a) nad srbima.
      Po definiciji genocid podrazumeva istrebljenje naroda, u Srebrnici nist istrebljivane muslimanske žene i deca.
      Hrvatski zločini nad srbima su gencid, hrvati su istrebljivali i ždne i decu.
      Neka komitlije prvo traže priznavanje hrvatsko genncida nad srbima ako imaju trunku časti uopšte.
      Naš krst iz Srebrnice sami moramo nositi.
      Neka komitlije vide prvo kakav krst treba da nosi onaj njihov bezbožnik Milo Đukanović.

      29
      2
  11. VALJDA CETE VI I ZET BOGADNOVIC TRAZITI PETICIJU DA SE SVETOZAR VRATI IZ BEOGRADA.ON JE SLAO NASU MLADOST U RAT.

    SJECATE LI SE NJEGOVE IZJAVE RAT ZA MIR

    38
  12. E pa i mi druga strana da potpišemo peticiju za smjenu Mila Đukanovića i vanredne predsjedničke izbore. Ima oko milion razloga za to.

    42
  13. Zdravko Krivokapiću i Vesno Bratić najbolji ste Milo mi je što sam vas sreo u Sabornom Hramu Svetog Vasilija Ostroškog Čudotvorca u Nikšiću tebe Zdravko na Badnji dan na Sv. arhijerejskoj Liturgiji koju je služio Episkop JoanikijeA tebe draga Vesna 1- oga marta na Svetoj Arhijerejskoj Liturgiji i pomenu Kralju Nikoli koju je služio dragi Episkop Joanikije Veliki pozdrav za vas. Zdravko Krivokapiću najbolji sidržavnik političar Vesno Bratić najbolja si žena državnik političar
    Vladan Tomanović. NIKŠIĆ

    19
    4
  14. Zdravko Krivokapić , Vesna Bratić zaslužuju da im se ruke ljube zbog svoje vernosti i odanosti Gospodu Bogu i Majci Crkvi
    Vladan Tomanović. Nikšić

    27
    8
  15. Niko od srba nikad nije i nece negirati zlocine koji su se desili. Dosta sa politizacijom i zloupotrebom.

    30
  16. Ustašom Markom Perkovićem Tompsonom i pozdravom “za dom spremni” su ovi isti sa RTCG slavili ubijanje 700 hiljada nedužnih žena i djece Srba, Jevreja i Roma u Jasenovcu.

    64
    3
  17. Pisati peticiju da predsjednik drzave da ostavku zbog izjava protiv jednog naroda. Zatim da ministar Leposavic potegne pitanje odgovornosti za zlocine u Srebrenici protiv predsjednika, Boskovica, Veljovica i druzine, pa da vidimo da li ce biti ove peticije vise. Ja bih napravio peticiju da se pojedini nisu uopste ni rodili, ali tako je kako je

    48
    1
  18. Ko mi od ovih dodje na vrata zvaću patrolu da ih odmah privede i podnijet ću odgovarajuću krivičnu prijavu,pa neka izvole.

    47
    1
  19. Leposavić je shvatio zamku genocidnih šizofreničara,i objasnio im razliku između zločina i genocida.

    57
  20. Ko god je procitao makar nesto o genocidu ne moze tvrditida se u Srebrenici dogodio genocid .Dogodio se zlocin.Nikome nece biti lakse ,bilo jedno ili drugo .Broj zrtava ce biti isti . Broj zrtava treba utvrditi jer je nemoguce da niko nije poginuo u borbi .Dobro bi bilo da nam Ibro kaze nesto o 4 ooo zrtava u Bratuncu .Mozda je od svega najgore zloupotrreba zrtava u politicke zrtve.

    56
    2
  21. Treba pokrenuti što prije peticiju za smjenu Đubranović Mila!
    Da pokažemo koliko nas ima koji žele da mu vide leđa!
    Da vidite kako će njihova peticija odmah da stane! 🙂

    59
    1
  22. Molite iz škola direktore srbomrsce iz Ekonomsko ugostiteljske škole u Nikšiću Zorana Drljevića , Mladena Perovića, Duška Lučića sekretaricu Nikčević i iz svoje h škola živela naša ministarka Vesna Bratić

    49
    2
  23. Zar nije trebala prvo peticija o smeni predsednika. Pa on je pomagao i hvalio se dešavanjima oko Srebrenice.

    50
    1
  24. A kako ga hoćete da dovedete Ante Pavelić a , Sekulu Drljevića , Franja Tuđmana , Aliju Izetbegovića , Antu Gotovinu , Mi solunija ko treba ustaše
    Vladan Tomanović. Nikšić

    25
  25. Ustaše ape jedne Žalosne bio d agi ministar Vladimir Leposavić živeo naš premijer Zdravko Krivokapić živela Vesna Bratić i ostali pobožni naši vlastodršci političari
    Vladan Tomanović. Nikšić

    22
    1
  26. Koja simbolika: pet političkih subjekata plus jedna tzv. građanska inicijativa.
    Dakle 5 + 1.
    Kad se prevede:
    PET I CIJA

    29
    1
  27. Najvece zverstvo u Evropi posle drugog svetskog rata je bombardovanje Srba na svim teritirijama bivse SFRJ. Ovo u Srebrenici je jedna bitka gde su nasi ginuli a i njihovi.

    44
    2
  28. Znao sam da u sve komite nema grama mozga, što i dokazuju tražeći ptpis za smjenu Leposavića. Kad već skupljaju potpise nek traže smjenu čitave vlade, ovako ispade da su za vladu ali su protiv Leposavića

  29. Ko ja je poanta Patrijota??Otkada je Srebrenica postala Montenegro glavno pitanje?Zar nije pitanje ssvih pitanja lopov Milo i njegovi narko klanovi?Ulazak u Nato bez referenduma..prinanje Narko drzave Kosove…Otimacina SPC i progon srpskog naroda …proslava Oluje…ustazizacija Crne Gore…..Al se komite digle oko “Srebrenice”..pa sto niste ratovali rame irame s Naserom Oricem 90tih…tada ste s Alahovim imenom mogli Srbima glave odsjecati…..sta vam je sad….zelite reprizu???Cuujjj “KOMITE”doslovno KO MITE I KORUPCIJE nikada dovoljno(MADE IN CIA)

    78
    3

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *