НСД: Полиција по хитном поступку да заштити породицу Пићан, криминалци више неће владати Црном Гором
1 min read
Нова српска демократија је шокирана покушајем криминалаца да подметањем експлозивних направа угрозе живот посланице Пићан, њене породице, као и предсједника Скупштине Црне Горе и наше странке Андрије Мандића, који је прије само два дана боравио у њиховој кући.
“Позивамо Управу полиције, њеног в. д. директора Лазара Шћепановића и надлежног министра унутрашњих послова Данила Шарановића да по најхитнијем поступку пронађу и процесуирају извршиоце и налогодавце овог монструозног наума. Црна Гора мора да сазна истину о томе како су ове паклене направе доспјеле на имање породице Пићан и шта је био циљ криминалне групе која је овај злокобни план смислила”, саопштено је из НСД.
Како су истакли, јасном им је да породица Пићан, НСД и њихова коалиција сметају криминалним клановима и њиховим пајтосима у скупим одијелима, јер не дозвољавају да се прекраја изборна воља грађана и на власт поново врате они који су Будву бацили на дно.
“Било би добро да се огласе и бројне НВО, које очигледно имају селективан приступ када је у питању заштита људских живота, а посебно припадница љепшег пола, па тако ћуте како на физички напад на посланицу Пићан, тако и на угрожавање живота ње и њене породице”, додају у саопштењу.
Из НСД-а су исказали најснажнију подршку посланици Пићан и њеној како су казали, часној породици, која је једна од оснивача наше странке у Будви, али и цијелој Црној Гори.
“Били смо и увијек ћемо бити главни противник мафијашке хоботнице. Нећемо устукнути ни метра. Ту аждају морамо савладати једном и заувијек”, закључили су у саопштењу.

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму: