ИН4С

ИН4С портал

Ноле стигао у Енглеску: Од 1. јула браниће титулу на Вимблдону (ВИДЕО)

1 min read
Најбољи тенисер свијета Новак Ђоковић стигао је у Енглеску гдје ће од 1. јула бранити титулу на Вимблдону.

Photo by Julian Finney/Getty Images

Photo by Julian Finney/Getty Images

Најбољи тенисер свијета Новак Ђоковић стигао је у Енглеску гдје ће од 1. јула бранити титулу на Вимблдону.

Ђоковић није играо још од полуфинала Ролан Гароса и пораза од Аустријанца Доминика Тима, али имаће недељу дана да се припреми за велика искушења на трећем Гренд слему сезоне.

Новак је стигао на терене у Стоук парку, тачније на мјесто гдје ће се одиграти егзибициони турнир „Будлс“, на којем је он често играо протеклих година у склопу припрема за Вимблдон.

Прво што је урадио било је да, по свом старом обичају, дотакне траву за срећу, а снимак је подијелио на друштвеним мрежама.

https://www.instagram.com/p/BzBaxMFnQDl/?utm_source=ig_web_copy_link

Иначе, Новак ће бити најзвучније име на овом такмичењу које се одржава од 26. до 29. јуна.

Поред њега, биће и наш тенисер Филип Крајиновић, као и Стефанос Циципас, Карен Хачанов, Фабио Фоњини, Роберто Баутиста Агут, Дијего Шварцман, Денис Шаповалов, Кристијан Гарин, Мартин Клижан и Томаш Бердих.

 

Прочитајте још:

Да ли тенис остаје без „доброг дива из Тандила“?

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *