Незампаћена саботажа Дејвис купа: Обрисан снимак репрезентације Србије уз “Весели се српски роде!“

Фото: Спутник
Тениска репрезентација Србије изашла је на терен пред меч са Великом Британијом уз песму „Весели се српске роде“, а дан касније огласио се Тениски савез такозваног Косова који је побунио управо због нумере Данице Црногорчевић. После те побуне Дејвис куп је са друштвених мрежа избрисао снимке на којима се чује та нумера.
Велика полемика повела се после сусрета Србије и Велике Британије у Дејвис купу, јер су српски тенисери предвођени Новаком Ђоковићем пред оба сингл меча слушали „Весели се српски роде“.
Реаговао је Тениски савез тзв. Косова који је истакао да су српски тенисери певали националистичку песму.
„Жалосно је да се овакве провокације са националистичким песмама и акцијама дешавају на великим спортским манифестацијама, посебно у Дејвис купу. ИТФ (Међународна тениска федерација) као организатор такмичења је одговоран и саучесник за ову провокацију против државе Косово“, наводи се у саопштењу.
Одмах након тога Дејвис куп је са званичних налога на друштвеним мрежама обрисао све снимке на којима се чује поменута песма. Не постоји снимак излазка на терен ни приликом првог ни приликом другог меча.
Албански медији претходно су се такође огласили и окарактерисали гест репрезентације Србије као провокацију иако је то далеко од истине.

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:
Некад је вакцина,некад пјесма,некад …а увијек СВЕТО ПРАВОСЛАВЉЕ!!!
НОЛЕ ЈЕ ПРОШАО ГОЛГОТУ, АЛИ (али ђевојци срећу квари) КАО ШТО И САМ КАЗА ТО ЈЕ ЊЕГОВ КРСТ НА ПЛЕЋИМА КОЈИ ОН НА ЗАДОВОЉСТВО СВИЈУ НАС ДОСТОЈАНСТВЕНО НОСИ И ПОДИЖЕ У НЕБО…
ТВРД ЈЕ ОРАХ ВОЋКА ЧУДНОВАТА….
А ТИИИИ…ВЕСЕЛИ СЕ СРПСКИ РОДЕ…ДО СЛОБОДЕ…
СЛОГА БИЋЕ ПОРАЗ ВРАГУ!!!
Ha, ha,ha…“teniski savez“ šiptarije ,skoro nisam pročitao bolji vic ,ako ne računamo novi podzemni prolaz do podgoričkog suda , isključivo za stranke , dalje ne treba komentarisati ništa, jer ce sve biti poznato kada bagra iz ATP odnese prvi reket u Prištinu i objasni im da sa njim ne mogu da stružu drva ! Treba im za instruktora ponuditi Ljubu Filipovica čuvenog muzikologa
i narodnog pevača koji na reketu virtuozno izvodi himnu srpskih tenisera , “ Veseli se srpski rode“ !
IDEMOOOO MILE SESTRE I DRAGA BRACO !!!!!!!!!!!!!!
PRAVO U CENTAR:
https://www.youtube.com/watch?v=LgEs6l_Urs4
ISTINA JE JEDNA!!!!
SLOBODA NEMA ALTERNATIVU !!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=mzPDsQ7wNOQ
pogledala sam snimak na jednom portalz u CG, suze su mi posle, svaka cast ljudino, samo ti to mozes!!
svu Srecu ovog svijeta ti zelim
Da da i nas ispljuvak ljubomir filipovic se pridruzio ,, osudi “ kralja tenisa po sto puta fujjjj
OPET I OPET U SVIM SPOROVIMA SA ISTOM PJESMOM I SUTRASA ITALIJOM
Vucic je to. 😉
A Rita ora moze na svim koncertima Veliku Albaniju Isto Fudbaleri Sramno Dabogda Smak Svijeta Amin
ОООООООО,МАЈКУ ВАМ ЈЕ..М ДА ЈЕ ЈЕ..М!!!
ПС.Админе,не бриши псовку и не стављај тачкице или звездице,молим те!
Kakve veze Šipci imaju sa tenisom.Nek prodaju kokice i žive na Srpskoj zemlji Kosovu i Metohiji.