ИН4С

ИН4С портал

Мијатовић: Навијам да Звезда изгуби, црвено-бели имају примат у српском фудбалу

1 min read
Mijatović

Предраг Мијатовић; фото: mondo.rs

Легендарни српски фудбалер Предраг Мијатовић гостовао је на телевизи Прва у емисији „Јутро“ и говорио је о нашем фудбалу.
Наравно, највећи акценат ставио је на свој Партизан.

– Пратим српски фудбал, посебно Партизан. Пратим и резултате других клубова, Звезду и Дејана Станковића. Наравно, желим и да Звезда у другим утакмицама изгуби, па зато пратим. У Европи, наравно, навијам за Звезду када играју против Милана, то је потпуно нормално – рекао је Мијатовић.

Он сматра да ће црно-бели јако тешко до титуле, а у предстојећем вечитом дербију очекује победу Партизана, макар она била и минимална.- Победа Партизана, нека буде минимална. Партизан је направио сјајну серију победа. Звезда има примат у српском фудбалу, исто као Партизан пре неколико година. Исти случај као у Шпанији где се то мења, али то је позитивно. Желим да Партизан, ако је икако могуће, буде првак – закључио је некадашњи фудбалер Реал Мадрида.

Подсетимо, после 28 одиграних кола у Супетлиги Србије екипа Црвене звезде има девет бодова више од Партизана.

Вечити дерби је на програму 7. априла на стадиону „Рајко Митић“ и после највеће утакмице српског фудбала стање на табели би могло да буде промењено.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

2 thoughts on “Мијатовић: Навијам да Звезда изгуби, црвено-бели имају примат у српском фудбалу

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *