Medojević: Kad su Crnogorci i Srbi složni – država je sigurna
1 min read
Rumija, maj 2017.
Kad su Crnogorci i Srbi iz Crne Gore složni, država je sigurna, objavio je danas na svom fejsbuk profilu lider PzP-a i član Predsjedništva Demokratskog fronta Nebojša Medojević, povodom članka objavljenog na našem portalu Uniformisani i naoružani Albanci okupirali Rumiju na Dan nezavisnosti Crne Gore.
U našem članku se navodi da se 21. maja grupa Albanaca okupila u svojevrsni vojni kamp na Rumiji, te da su bili naoružani, obučeni u uniforme ali i majice koje su prikazivale „prirodnu Albaniju“ u kojoj se nalazi i dio crnogorske teritorije, ali da nadležne institucije nisu reagovale.
Medojević je tim povodom na svojoj fejsbuk stranici istakao da je država sigurna kad su složni u Crnoj Gori Crnogorci i Srbi i dodao:
„Zato je Demokratski front istorijski državotvorni i patriotski projekat. DPS svađa i dijeli pravoslavni narod u Crnoj Gori. To je opasna politika. Sva prava svima.“
Živelo Ujedinjeno Srpstvo u Slobodnoj Srbiji!
Oni su nosili majice neprirodne Albanije.
Oooooo Medojevićuuuuu
JEL TO IMAŠ NAMJERU DA SE BORIŠ ZA CRNOGORSKE INTERESE
DO POSLEDNJEG SRBINA !!!!
Ne treba zaboraviti da su Srbi politicka tvorevina novijeg datuma.Vizantijci su ih stvorili ,I napravili otpad od jugoslovenskog naroda.Sa njima treba samo ostro I na prvu loptu dok se ne dozovu planeti,ako se ikad dozovu.Narod koji je Poceo da slavi judejske prevare iz pijeska ,a izdao sve slovensko ne zasluzuje da bude prisutan na Balkanu.Ili ce se vratiti korjenima ,Ili ce nestati.
Toplice (2M) ne prestavljaj se lazno i ne brukaj casnu Toplicu, Tvoj pravi NickName je ZADNJCA4EVER
Napad u Mančesteru, smrt Rodžera Mura. Dve vesti o kojima se piše u Beogradskoj štampi.
Šta je ovo velji junaci, pustiše vas niz vodu.
Nije tačno.
http://www.politika.rs/scc/clanak/381241/Naoruzani-Albanci-na-Rumiji-na-Dan-nezavisnosti-Crne-Gore
Jedna lasta…
Rehmetli sekula ne balavi miran.Neka vas onda brani Becic koji nesto cestita 21 maja sta mislite sta je cestitao.
Nema Srba i Crnogoraca,samo Brđana i Crnogoraca, Primoraca, Hercegovaca,a svi skupa su Srbi. Dakle Medojević nam nastavlja Brozove laži o Srbima i Crnogorcima kao da su ovi nesrbi,baš da bi to postali. U šta bi Medojević svrstao Nikoku ili Njegoša..ovi bi ga u čudu gledali o čemu priča! Jer nema tu razdvajanja.Niti su Srbijanci svi i jedni Srbi niti su Crnogorci nesrbi.
Vaše srbovanje je najlepše posmatrati sa bezbedne disance.
Srećna odbrana države!
Eviva!
Lazni Toplicanine (2M) nismo na tebe ni racunali , ni kada smo Skadar Oslobadjali , ni na Mojkovcu, ni na Bregalnici , pa necemo ni sada, no bolje razmisli da Nas nije u Toplici da ti Toplica ne postana Topljica.
Taman tako!
Ne odbraniste svojoj deci pravo da se školuju na svom jeziku, vašem kolektivitetu da koristi svoje simbole, nigde vas nema u državnoj upravi, šamaraju vas i zapišavaju na svakom ćošku…
Ajde, samo polako. Snaće ćemo se mi i bez vas.
Koji Skadar kada tamo prigvirili ne bi da nije bilo srpske avijacije i pešadije koja je desetostruko više izginula nego vi u bilo kojem epu bilo koje vaše izmišljene bitke.
Sve stoji, ali na kraju krajeva, ko će branit crnu goru ako neće Srbin, onaj Srbin koji ju je i stvorio. Ne očekujete valjda od milovih nazovi Crnogoraca da će da rizikuju svoj tur radi crne gore. Realno gledano. Da vam masja komlene i slični budu brnitelji, ne Budite smiješni. To nama zapada, tako je bilo i tako će biti.
Jedan mali dio njih će sa opljačkanim parama živjeti u kupljenim kućama i imanjima u inostranstvu, a ova nepismena sirotinja što eviva će “u krše“. Pošto se sa njima nije moglo argumentovano razgovarati, niti oni išta priznaju trba se od te manjine odvojiti i ostaviti im dio prostora da grade svoju “’autohtonu kulturu“.
I prema pokradenim rezultatima referenduma preko 60% pravoslavnih ( onih koji su stvorili Crnu Goru, bilo da su se pisali kao Srbi ili Crnogorci ) je postalo manjina. Tobošnji, crnogorski lobi ili crnogorski trust mozgova ili crnogorski trutovi počev od ekstremnog krila ( nekog nazovi profesora Perovića iz Lovćenca, liberala, bivših velikosrba,sada velikocrnogoraca, Miraša, Steva, Brkovića i sličnih, preko tjestenine od DPS-a do “prefinjenih“( interesno prefriganih) Lukovaca, Đurkovićki i sl. ) za.ebali su se jer su prenebregli jednu stvar. Njihovi mali, sebični mozgovi nisu mogli da shvate da je oko svake bitne stvari trebao da postoji dogovor među konstitutivnim elementima. Izjava Lukovca tu zabladu, odnosno karakternu manjkavost najbolje opisuje kad on kaže da će drugi dio organizma Crne Gore vremenom prihvatiti nametnuta rešenja. Pa kad su se pos.ali na jezik, zastavu, pismo, odrekli provjerenih prijatelja, stupili u koaliciju sa đavolom i još jednom ustali na Boga doveli su za 10 godina Crnu Goru na ivicu raspada , bezvlašća i bijede.
Nisu Srbi i Crnogorci dva drevna naroda koja su došla sa različitih krajeva planete pa da ih trpamo u isti koš. Ne treba zaboraviti da su Crnogorci ideološka tvorevina novijeg datuma, da su to naši otpadnici, naši izrodi, moralni i svaki drugi talog srpskog naroda. Nećemo Medojeviću nikakvo savezništvo sa njima jer nam nisu ništa bliži od Bošnjaka, Albanaca ili drugih naroda koji ovdje žive.
I nemoj ti da nam dijeliš pridike bezobzirni kamatašu i peraču para. Da nisi udbaš Milov odavno bi kao mafijaš u Spužu bio!
ne avetaj..to je priča udbaškijeg kopiljana,a koju si čuo nedje po kafanama ili od taksista,dilera i te sorte.Nema podjele na Srbe i Crnogorce,tu je kvaka.
A Crna Gora nikad nije bila sporna kao država,dok je nije ološ DPasovska ovakvom ,nakaznom,učinjela.
Medo. sad si se sjetio. iako si..veliki rodoljub.. samostalne CG.. a ne znaš da govoriš crnogorskim jezikom… Medo .Medo Medo niko neće i ne zna da izda kao pravoslavac
… Ne ulazim u njegu logiku, niti u potpunosti razumijem što Medu znači i koga označava kao Crnogorca, ali ako su to oni ljudi, a takvih ima, koji sebe smatraju Crnogorcima srpskog porjekla, onda je i više nego obaveza Srba da sa njima grade slogu i jačaju narodno jedinstvo!
… Takvi Crnogorci su naša najbliža svojta, naša braća!
Prije, ili kasnije naćićemo modus vivendi i uskladiti naše odnose tako, da se svako u Crnoj Gori osjeća kao svoj na svome!
… Jer, i mi smo Srbi u srpskoj Crnoj Gori, i mi , takođe, Crnogorci!
evo ga dežurni lelekač nad propalim crnogorskim `carstvom`. Idi gini za crnogorske interese, nećemo ti braniti. Ne računaj na nas.
A sto ti svojatas Toplicu junacku , koju takvom napravise i crnogorci doseljenici i srbijanci sarosjedeoci, pa da siris tu mrznju prema crnogorcima u Toplici odavno bi dobio po ledjima, i ne predstavljaj se lazno kad si ti M2
Zivjela Crna Gora i nase milo SRPSTVO
Koji doseljinici iz Karadaga kad vas na popisu nije bilo ni za prste jedne ruke?
Očima ne mogu da vas vide. Odavno nisi bio.
Vidi ti to sa sumadincima,uzcanima,vojvodjanima…koji vas nesmatraju za Srbe,u pogreno dvoriste si zaso da mu psujes mrtvo dete.
E ja Medojeviću neću branit ovakvu Crnu Goru , koja sataniše sve što je SRBSKO , u kojoj je NjEGOŠ genocidan , u kojoj je ĆIRILICA izbačena , koja je priznala KOSOVO i METOHIJU kao posebnu državu , u kojoj će NATO zlikovci da špartaju ka da je njihova đedovina , u kojoj se albancima i bošnjacima dozvoljavaju da mašu zastavama a SRBIMA se na svadbama oduzimaju . Da li treba takvu državu ja kao SRBIN da branim . Dosta stvari i ti si doprinio ( referendum , ustav , jezik , pismo i zastva ) .
milogorci su manjina, poput albanaca, hrvata i bošnjaka. živila slobodna pravoslavna srpsko-crnogorska država crna gora