ИН4С

ИН4С портал

Маруновић и дружина би у својој вољеној ЕУ били – иза решетака

1 min read

Насумични избор неколико Титових пионира/ки; С лијева на десно: Данило Маруновић, Александра Вуковић Куч. Андреј Николаидис, Иван Вуковић

Режисер Данило Маруновић и његов екипа, у тандему са ДПС-ом и бројним сателитима, већ деценијама предњаче у ширењу комунистичке пропаганде под плаштом НОБ-а и „антифашизма“. Та идеологија се овдје и даље намеће као једина апсолутна истина, користећи механизме типичне за бивши једнопартијски систем — од медијског монопола до културне хегемоније.

Најзанимљивије је што би се у својој обожаваној Европској унији, којом тако често машу кад пријете „фашистима“, за овакве ретро приче и сипање мржње кроз ружичасто југословенство — лијепо упознали са затворском ћелијом и трпезаријом.

За оне који не знају: предсједник Чешке Републике, Петр Павел, недавно је потписао измјену Кривичног законика којом се ширење комунистичке идеологије изједначава са нацистичком пропагандом. Предвиђена казна? Пет година иза решетака.

Да је среће и досљедности, Данило и дружина би своје „умјетничке перформансе“ и политичке говоре у ЕУ извели само једном — на суду, а потом би им публика била цимер из ћелије и затворски чувар.

Прочитајте ЈОШ:

(ВИДЕО) Копривица Маруновићу: Срам Вас било, наркомане!

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Слични текстови

10 thoughts on “Маруновић и дружина би у својој вољеној ЕУ били – иза решетака

  1. Ja protestiram,za kaj ovaj pučanstvenik Andrej Nikolaidis uvjek v ruke drži kojekakvo spravo i napravo uz smjeh?
    Kaj mrzno mrzi Srbe,on buš puknul od muke.

  2. Има ли ико жив у породици Маруновић а да је нормалан да ову БИЈЕДУ уразуми или су сви овакве моралне наказе

    14
  3. Nikoiništaidis se drogira ćevapima, Ivo Vrana Belgijanac je brav cum laude, Kokoška sa šeširom i dalje jotuje po Župi, ovaj nebinarni nesoj se bocka i dobija batine, sve s koca i konopca.

    12
  4. Сва је прилика да ће ова расрбована тројка Срба и расгркован Грк.
    завршити у Спуж због проусташких ставова и говора мржнје према прађедовима,Нјегошу,
    СПЦ и Србима и Русима.
    Мржнја их распамјети.

    18
  5. Главни је проблем што они све ово раде о нашем трошку, тј. сви примају плату од нас, пореских обвезника и не само ова дружина, него комплетна булумента из Факултета за црногорски језик итд.

    19

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *