Martinović: Đukanović pokazao da jedino može biti stožer propalih pučeva
1 min read
Poslanik Demokrata kazao da je izjava Đukanovića "istinita taman koliko i ona da neće biti ustoličenja" Joanikija na Cetinju

Vladimir Martinović, poslanik DCG; foto: demokrate.me
Izjava predsjednika Demokratske partije socijalista (DPS) Mila Đukanovića da će ta partija biti stožer nekih promjena istinita je taman koliko i ona da neće biti ustoličenja mitropolita crnogorsko-primorskog Joanikija na Cetinju, poručio je poslanik Demokrata Vladimir Martinović.
„Đukanović je pokazao da jedino može biti stožer propalih pučeva na Cetinju, nametanja podjela, kao i organizovanih kriminalnih grupa“, naveo je Martinović na Tviteru.
Pročitajte JOŠ:

Sta pričaš gdje jeTUZILACKI SAVJET, NEVALJA VI BULATOVIC ,A VALJAJU VI CLANOVI DPSa
martinovicu sto se desava sa vama srebrenicanima poslije onog napada na velikoalbanca abazovica i na njegovu izdajnicku uru pod pokroviteljstvom vijesti , nvo i stranih ambasada . nas narod koji smo izmedju ostakloh glasali i za vas interesuje sto cete preuzeti povodom puca i sabotaze u muou i u.p i anbeu . ocete li traziti ostavke sekulovica , brdjanina , vuksica , onoga lazovica sina zorana lazovica ,ulame . golubovica .pa pola policije je u ralkjama veljovica tako rce simijanivic veliki prijatelj abazovica iz cie koji je sastavlja vladu svama i urom i stranim ambasadama . martinovicu ovih dana je trebalo da se donese zakon o porijekluimovine tako tvooj saradnik i demokrata abazovic rece ali ga nema ,nema ni tuzilackih zakona sudskog savjeta , o cemu se radi martinovicu cekate li nas da izadjemo ispored skuostine i vlade da vam pokazemo kako se to radi martinovicu prionite na posa sram vas bilo vucibatine jedne imate svaki po 2000 eura imate besplkatne telefone koa pratnju sve beneficije a mi obicni gradjani ne mozemo kupiti kilo voca . ocemo da skupstina bude u stalnom zasijedanju zasto ste placeni martinovicu tri mjeseca ste lezali ili praktico godinu i sto ste uradilinista . bruke jedne koga izabrasmo.
Milo kao kriminalni bandit i izdajnik i otpadnik svoga narida sto bi drugo bilo ocekivati od njega kao takvoga sem da kao ona baba iz gorskog vijenca Njegosevog da ulozi zadnje atome u zlo da sto vise pokusa zamutiti i zakrviti i podijeliti Crnogorce e da bi se po cijenu ne daj Boze prolivene krvi opet vratijo na vlast pod patronatom Nato pakta i njihove intervencije da zsvefu varedno stanje i njega kao njihovog patrona uveli na mala vrata i postavili na pijedestal vladavine koju je pod njihovim patronatom uzivao 30g.Jer oni u njega imaju puno povjerenje provjerenog izdajnika i..otpadnika a isto tako on u .njih jedino je siguran jer im je i do. sitnica ispunjavao njihove zelje koje nijesu bile male nego gigantske ne pojmljive sto je ovaj komnjarski kleptoman i izdajnik sracunato sve odradio.