Мандић: Дајем у име ДФ-а пуну подршку Милатовићу, позивам грађане да га подрже
1 min read
Фото: Никола Драгаш
Предсједнички кандидат Демократског фронта Андрија Мандић захвалио се сваком гласачу ДФ-а, коалиције ЗБЦГ и поручио да су “добили много гласова”.
“Људи су подржали политику помиренња и која значи будућност ЦГ. Побједа нашег колеге Милатовића у другом кругу нема без подршке ДФ-а”, казао је он.
“Дајем вечерас у име ДФ-а пуну подршку Милатовићу и позивам све грађане Црне Горе да га подрже”
Извор: Вијести

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:


Rezultat od 19% naravno nije dobar, ali treba imati u vidu mnoge faktore. Prvo, sve je uradjeno da se Madnic stigmatizuje, najrazlicitijim neistinama. Drugo, OCIGLEDNO JE da je sve uradjeno, pa i od strane Evrope sada da ne dodje do popisa ,jer bi se onda Srbi oslobodili i mogli da glasaju kako zele. Jeste, potrebna je jedna srpska stranka, ali to izgleda nije u srpskom bicu. Mislim da ce DF da napravi vise na republickim izborima, jer je to nesto drugo, ali opet nece da participira u vlasti, jer je to zelja stranih ambasada.
Jakovu Milatovicu srecno, mada je on tek samo manje zlo od dugackog – nadam se da nece ni priblizno toliko da krade kao on.
Ostavka?
Ništa jel?
Niko srećan, a niko dovoljan,
niko miran, a niko spokojan.
Sve se čovjek bruka sa čovjekom:
U ovoj CG što si manji Srbin,to te Srbi više vole.
Mandiću,ti prvenstveno imaš odgovornost prema Srbima koji te glasaju sve ove godine,(jer te sem Srba niko drugi ne glasa),pa onda prema svima drugima. Zato,pitanje za tebe,da li će Srbi kao narod u CG(u sopstvenoj državi) unaprediti svoj položaj ili ćemo i dalje kao narod biti nepoželjni u budućoj vladi,gdje su Srbi jedino dobro došli kao građani,ali ne i kao narod? Da li ćemo pored Đukanovića(ako izgubi) i mi Srbi kao narod biti gubitnici,iako smo jedini bili sve ove godine protiv njega i sve ove godine najviše ispaštali zbog te borbe? I Mandiću,TI snosiš najveću odgovornost,zašto je Milatović u drugom krugu,i zašto će Evropa sad (vjerovatno) biti pobjednik i budućih parlamentarnih izbora. Sve se bojim da ćemo kao narod u sopstvenoj državi, i u budućnosti biti neko bez koga će se praviti svaka buduća Vlada.
Milatović je Srbin,ali to nije bitno
To je malo veća problematika. Crna Gora, kao i cijela evropa i balkan su pod okupacijom i postoje kao vazalske države. Srbi najgore prolaze u toj priči jer su uvijek smetali svakome ko je htio tudjinsku volju da nameće na naše prostore.
Polako stu podršku Pantiću, pardon Mandiću!
PES = DPS, nikakve razlike, vidjeće Srbi kome su dali glasove! Milatović će mediti i koketirati sa srpskim biračkim tijelom do parlamentarnih izbora, a poslije, sa Abazovićem i Bečićem (pridružiće im se i otpadnici iz DPS koalicije) praviti vlast, a Srbe će ponovo poslati da “sjede na ladnom betonu” sledećih 30 godina! Tako da, dragi Srbi, nemojte nikoga da krivite za ono što ćete u buduće proživljavati, sami ste krivi!
Što je većina Srba koja će “sjediti na ledenom betonu narednih 30 godina” kriva zbog srba glupaka koji su nesvesni svoje istorije i bića i idu za golim interesom?
Milo pada a onda posle parlamentarnih izbora vladu prave DPS bez Mila i DF .Živi bili pa videli
Ваљда ће се и Милатовић нешто да пита
Već ste počeli kampanju protiv DF-a. Zar je strah toliki?
U CRNOJ GORI IMA 19% UKUPNO SRBA I CRNOGORACA MEDJ GLASACIMA. OSTALO D.DRZAVLJANI. DOK D.DRZAVA NE IZGUBI PLANETARNO … A MOZE BIT DA DF PROTIV ZEMALJSKOG PORETKA PA KA NEBESKI LJUDI NEDOBIJAJU VLAST OVOG SVETA …
Хвала свима који су данас изашли и гласали против поглавника, посебно хвала онима коју су остали доследни и гласали ДФ. Најгоре је кад ништа не чинимо да се нешто промијени. Корак по корак, степеницу по степеницу. Господине Мандићу, људски би било да поднесете оставку на све политичке функције. Вријеме је да формирате јединствену српску странку. И ови избори су показали да нас Срба има толико колико нас има и најбоље је да имамо своју српску странку, захвалите се коалиционим партнерима и припремите се за парламентарне изборе. И немојте више махати стрначким заставама, немојте да вас буде срамота махати тробојком, јер за ту странку сигурно неће гласати нико ко се не осјећа Србином!!!
Ту србску странку треба да воде други људи, никако Мандић и Радуновић.
Iskrena i mudra sugestija sa Vaše strane. Srbe u CG čekaju parlamentarni izbori i popis. To se treba što pre uraditi.Ovako se mnogi busaju da su srbi a postupci im sve kontra srpskog interesa
Кољеница да поднесе оставку. Србија и “С”ПЦ да финансирају формирање прве праве српске националне странке у ЦГ.
Zašto bi se Srbi izdvajali kao poseban narod?Crna Gora je njihova država,oni su je stvarali,i oni sada treba da upravljaju njome.
Mislim da će pobijediti Zdravko Junior,al ipak je bolji od Mila i Abazovića.Zdravko i Abazović,ne ponovili se.
Нијесу исто,зар Абаз не потписа темељни уговор,што је Криви вјешто избјегавао,СРАМ га било довијека!!!
Bravo. Pošteno.
Nek ide Milo ali onda dobijamo Krivi II predsednika. Pomozi Bože.
Е тако нам је како нам је, тридесетак процената од чега је највећи дио Срба сједи и чека расплет!!! Слуша и мантра флоскуле ” ма сви су они исти”, “од мене ништа не зависи”, “политичарима је добро, само примају плату и сједе у одборима”. Има и тога, није да нијесу у праву али зар је толико тешко прогутат,понос и сујету и заокружити неко име?????
Dobar je bio Krivi, ali su ga saplitali profesionalni Srbi.