IN4S

IN4S portal

Knežević: Prije će Katnić biti izabran za papu, nego članovi Sudskog savjeta (VIDEO)

1 min read
Danas veće šanse ima Milivoje Katnić da bude izabran za papu, nego ovi članovi za Sudski savjet, poručio je danas poslanik DF-a Milan Knežević, na početku svoje diskusije
Jevanđelje

Hrišćanin Milivoje

Jevanđelje
Hrišćanin Milivoje

Veće šanse ima Milivoje Katnić da bude izabran za papu, nego ovi članovi za Sudski savjet, poručio je danas u parlamentu predsjednik DNP i poslanik DF-a Milan Knežević.

Ovaj Sudski savjet je neustavan, pokrovitelj ove neustavnosti je ministar pravde Zoran Pažin, član Sudskog savjeta, koji je ovdje saopštio prošle godine da nužda mijenja zakon, i da će on produžiti na osnovu mišljenja Venecijanske komisije legitimitet ovakvom Sudskom savjetu koji ne zna da broji do 3„, istakao je Knežević.

On je podsjetio da su članovi Venecijanske komisije upravo ministar Pažin i Srđan Darmanović, očuh Mirne Nikčević koja bi da pali crkve i ubija vjernike po manastirima, kao da su goveda, što je, između ostalog, dokaz i o nepotizmu u Vladi Crne Gore.

Knežević
Milan Knežević

Knežević je naglasio da ovaj Sudski savjet ne zna da broji do 3, jer nije smio da saopšti Vesni Medenici da se protivustavno i protivzakonito kandidovala po treći put.

„Naše pravosuđe je identično mentalnoj dijagnozi Saše Sinđelića, jer ono što smo mi imali prilike da čujemo prije dva dana u Skupštini Crne Gore, više je ličilo na neko psihijatrijsko odjeljenje, nego što je ličilo na najviši zakonodavni dom u Crnoj Gori“, naglasio je Knežević i dodao:

„Dobili smo ekskluzivno da je specijalni državni tužilac vjenčao Adama i Evu, da je kidao pupak Isusu Hristu, da je učestvovao u bici kod Tuđemila, da je učestvovao na Martinićima i bici na Krusima, jedino je bio odsutan od 1916. do 1918, jer je lovio Romanove po Rusiji, inače da je on bio tada u Crnoj Gori, ne bi bilo ove okupacije, niti mišljenja Venecijanske komisije“.

Knežević je naveo da su na osnovu optužnice ovakvog tužioca poslanicima DF-a skinuti imuniteti, a da je on sam prije dva dana u Skupštini rekao da je optužnica podignuta na osnovu teorijskih pretpostavki, i obratio se poslanicima vladajuće koalcije, kazavši im da su svi ćutali, da niko nije ustao da pita Katnića, na osnovu čega su onda oni glasali za skidanje imuniteta.

Pročitajte još:

Da komšiji crkne krava: Nepravoslavci podržali Mila da otima hramove SPC

Podjelite tekst putem:

1 thoughts on “Knežević: Prije će Katnić biti izabran za papu, nego članovi Sudskog savjeta (VIDEO)

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *