Кнежевић: Повукао бих признање тзв. државе Косово, макар ми то било последње у животу

Милан Кнежевић
Знам да је политички профитабилно ћутати о Косову и Метохији, посебно сад за вријеме избора, прихватати туђе ставове као своје, носити туђе главе као своје, обувати туђе ципеле као своје ма колико оне жуљале и ма колико бољела та глава и правити се да је све у најбољем реду, казао је носилац листе За будућност Црне Горе Милан Кнежевић.
Он се огласио након што су јуче медији објавили да је “више матуранута и полуматураната у Подгорици крај школске године обиљежили уз пјевање пјесама о Косову и Метохији, клицању ратном злочинцу Ратку Младићу, подизању три прста…“
“Јер кад се заврше избори и преброје гласови, онда ће неко умјесто код народа и у Скупштину да оде у неку од амбасада и да пита: „Шта да радимо са коалицијом за Будућност Црне Горе, јер они неће да признају Косово и Метохију?“. И сви знају и то није никаква тајна да ако би наша коалиција За Будућност Црне Горе сама имала 41 посланика, а ја као носилац те листе будем изабран за премијера, да бих са највећом чашћу потписао Одлуку о повлачењу признања тзв. државе Косово и Метохија, макар ми то било последње у животу”, истакао је Кнежевић у свом саопштењу.
Према његовим ријечима, и кад је помислио куд иде наша просвјета, образовање и осјећај за историју, и када је помислио да, онако пјеснички, је све опет затамњено и изгубљено као у времену Захарија Орфелина, “данас су ученици средњих школа у Подгорици вратили ону лучу вјеровања да ништа није изгубљено у Црној Гори, и да нас је што љепше могло десити данас, тешко би се могло објаснити.”

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:


Ja te podržavam y tvom naymy Milane, ali dovoljno si pametan da ynaprijed vidiš da oće sve da razbijy što vyče na strany Srpstva i jedinstva porodičnih vrijednosti stare Crne Gore,ali doći će dan da se Kosovo vrne Srbiji a Metohija Crnoj Gori !!!
Bravo Milane, jedini si svetli obraz CG
Мој Милане , прошло је вријеме када је част и образ били већи од човјекова живота ,сада се за Г.зицу продаје и породица а не образ ,част и држава. Останемо ли да нам нови “ лидери “ кроје судбиму по западним амбасадама нестаћемо као народ (Срби ) 1945 под комунистима и Брозу.