Још један дечак (9) направио списак за ликвидацију: Школа већ дужи период има проблема са њим, мајка тврди да се он само игра

Илустрација: Depositphotos/ [email protected]
Дечак А. Ј. (9) из Основне школе „Десанка Максимовић“ у Београду направио је списак ђака које наводно жели да убије. Осим тога он је сваки пут када би ушао у школу симулирао као да пуца на припадника обезбеђења.
Како су медији сазнали од извора из истраге, помоћник директора Основне школе „Десанка Максимовић“ данас је око 10 сати позвао београдску полицију и пријавио да је у дужем временском периоду имао проблем са учеником трећег разреда, преносе Новости.
„Он је рекао да је дечак приликом доласка у школу симулирао као да пуца у радника обезбеђења и да је након тога у дворишту јурио децу млађих разреда. После је ушао на час и направио списак свих ђака које жели да убије“, каже извор.
Он је додао да је помоћник директора изјавио да дуже време има проблем са тим ђаком, као и да је обавестио Центар за социјални рад, али да никакав одговор није добио.
„О свему је обавештена и мајка малолетника, која је изјавила да је то део његове игре и да је он добро дете“, каже извор.
Мајка једног од дечака, који трпи насиље од ученика који је направио списак, каже нам да је њено дете већ дужи период мета овог насилника, као и да је о свему обавештена школа коју деца похађају:
„Претио је мом сину раније да ће му заклати пса, а потом и целу породицу. Рекао је да ће од тате да узме бомбу“.

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

