ИН4С

ИН4С портал

Два брата се утопила у Тари

Мост на Ђурђевића Тари; Фото: Б92

Богослав Мрдовић (26) и годину дана старији Драгослав Мрдовић, браћа из села Јаковићи код Мојковца, су се из за сада неутвђених разлога утопили у водама Таре у мјесту Клисура Бошковића.

Њихова тијела су примијећена како плутају ријеком око 14:25 часова, након чега су екипе полиције, Хитне медицинске помоћи и Службе заштите и спашавања Мојковац одмах упућене на лице мјеста.

Из Тужилаштва је саопштено да ће истрага утврдити узрок несреће. Тијела ће по налогу тужитељке бити упућена у Клинички центар Црне Горе гдје ће се обавити обдукција.

Према информацијама из Одјељења безбједности Мојковац, страдала су лица Б.М. 1998. и Д.М. 1999. годиште, оба из мјеста Јаковићи.

“Данас око 14:25 часова обавијештени смо да у ријеци Тари, у мјесту Слатина, плутају два тијела. На лице мјеста одмах су упућене патроле полиције, екипе Хитне помоћи и Служба заштите и спашавања Мојковац.

Тијела су из ријеке извукли припадници Службе заштите и спашавања, а екипа Хитне помоћи је констатовала смрт”, саопштено је из Одјељења безбједности Мојковац.

 

(Волим Подгорицу)

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Слични текстови

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *