Ђоковић најавио повратак српске тенисерке Јелене Јанковић: Драго ми је што ћемо играти заједно

Јелена Јанковић
Српска тенисерка Јелена Јанковић после више од двије године вратиће се тенису, саопштио је најбољи тенисер свијета Новак Ђоковић.
Некадашња прва играчица свијета на позив Ђоковића биће дио регионалног тениског спектакла „Адриа Тоур“.
„Могу са великим задовољством да најавим долазак Јелене Јанковић, која се на овај начин враћа тенису после дуго времена. Јако ми је драго што ћу је видети на Адриа Тоур и што ћемо да заједно будемо дио турнира. Церемонија отварања је у петак, тада ћемо да одиграмо микс дубл, највјероватније у 16 часова. Јелена и ја бисмо били са једне стране мреже, а прекопута Ненад и Олга“, навео је Ђоковић рекао је Доковић у Јутарњем програму ТВ Прва.
Јанковић се кратко укључила у програм.
„Драго ми је што ћу се на Новаков позив придружити овог дивном тениском догађају какав је наш Београд заслужио. Ријеч је о сјајној Новаковој идеји коју је спровео у дјело на радост тениске публике. Што се тиче нашег дубла, мислим да ће публика уживати. Заиста једва чекам да заиграмо заједно, биће то спектакл. Срећна сам што играмо пред домаћом публиком у нашем Београду. Ја сам последњи пут на терен изашла септембра 2017. Видимо се ускоро„, рекла је Јанковић.

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:


ДОБРОДОШЛА ЛЕПА ЈЕЛЕНА СРПСКА, ТИ ЗА РАЗЛИКУ ОД ОНЕ ТРОЈАНСКЕ ДОНОСИШ ЛЈЕПОТУ И МИР.