Demokrate: Do sjutra čekamo ko će podržati prijedlog o izglasavanju nepovjerenja Vladi

Demokratska Crna Gora čekaće do sjutra da se opozicija izjasni da li podržavaju njihov prijedlog o izglasavanju nepovjerenja Vladi.
Generalni sekretar te partije Boris Bogdanović za Radio Antena M navodi koje partije su do sada zvanično podržale njihov prijedlog.
„Poslanici Demokata, URE, Demosa, kao i nezavisni poslanici Bojanić, Gojković i Stanić. Mislim da je politički korektno da nas o svojoj odluci obavijeste Demokratski front, SNP i Pozitivna, pri ćemu ćemo njihovo neizjašnjavanje ili ćutanje shvatiti kao odbijanje našeg prijedloga da se Vlada smijeni u Parlamentu 3. septembra. Nakon njihove konačne odluke, mi ćemo na našim organima donijeti odluku i obavjestiti javnost“, rekaoje Bogdanović.
Iz Demokratskog fronta je saopšteno da će podržati inicijativu o nepovjerenju Vladi čim predsjednik Demokrata Aleksa Bečić obezbijedi neophodnih 25 poslanika ostalih političkih partija.
U suprotnom, kako su naveli dobronamjerno pozivaju Demokate da povuku inicijativu, koja je već osuđena na neuspjeh i od koje korist može imati jedino Milo Đukanović.
„Mi svakako očekujemo odluku DF, budući da su nas obavjestili da će odluku donijeti na predsjedništvu, mi svako očekujemo da će oni pozitivno odgovoriti na naš prijedlog, međutim ako ne bude tako, mi ćemo na predsjedništvu donijeti odluku“, kaže Bogdanović.
prijedlažite. prije—ačite što god vam narede, ZA MENE VAS NEMA
Prijed-lažu li prijed-lažu latinične natić demokrate!
Nadao sam se da se necete baviti disciplinom pljuvanje u dalj inace zvanicnom takmicarskom disciplinom u crnoj gori. Umjesto kao mladi ljudi da se bavite temama koje vashim godinama prilice vi ste u utakmicu ushli prihvatajuci pravila I retoriku starijih a koji su kako vlast tako I opozicija doveli sve nas u ovakvo stanje. Razmislite? Moj glas I moje porodice site izgubili?